• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

БК е34

В процессе решения, но решения пока нет....
 
Залишок палива коректується у 10 тесті,як тільки загориться лампочка резерву заходите в 10 тест,там буде значення наприклад у мене там має бути 0.98,а на бк який встановив було 0.91,коротше загорається резерв заходите в 10 тест і натискаєте s/r ,він перераховує щось там і висвічується 8.0 або 8.5 л (це і є резервне паливо)
Я сам злякався коли поміняв бк,і він не зролуміло що показував,то поки не знайшов німецьку інструкцію не міг зрозуміти що не так..
 
Last edited:
Дело не только в баке, Топливо показывает всего одну цифру 54 л хоть бак полный, хоть пустой не важно и мгновенный расход не показывает вовсе. а дело в прошивки. Я брал оригинальный кодер, так на нем все работало,а на кодере скаченого с интернета ничего не работает, вот нужен дамп оригинального кодера... У кого есть поделитесь.
 
Дело не только в баке, Топливо показывает всего одну цифру 54 л хоть бак полный, хоть пустой не важно и мгновенный расход не показывает вовсе. а дело в прошивки. Я брал оригинальный кодер, так на нем все работало,а на кодере скаченого с интернета ничего не работает, вот нужен дамп оригинального кодера... У кого есть поделитесь.

в Києві є людина (нік Knaight) прошиває кодер (розхід палева під 2,0л мотор, вінкод, пробіг) під ваші дані, запитайте в нього, я сам збираюся до нього підїхати щоб він відкоректував розхід палева з 2,5 на 2,0 но часу ніяк немає (зараз корекція по 20 коду БК).
 
Дело не только в баке, Топливо показывает всего одну цифру 54 л хоть бак полный, хоть пустой не важно и мгновенный расход не показывает вовсе. а дело в прошивки. Я брал оригинальный кодер, так на нем все работало,а на кодере скаченого с интернета ничего не работает, вот нужен дамп оригинального кодера... У кого есть поделитесь.
Какой авто?
 
Вопрос решили, нашли нужную прошивку, все работает.
 
Вопрос решили, нашли нужную прошивку, все работает.

після прошивки все правильно робить, а саме залишок в баку і скільки км. можна на цьому залишку проїхати?
 
Работает все отлично. Вот код прошивки:
55 00 00 00 98 78 5D 3B 10 14 7B AD D0 E4 6C F9 CB D2 00 01
 
Back
Top