Багажник на дах

Gr_And

Пользователь
Joined
Jun 16, 2013
Messages
44
Age
43
Город
Киев
Постало питання з вибором багажника на дах. Колись читав, що на BMW потрібно купувати все оригінал, крім багажника.
Оригінал на 200 грн дорожчий. Тобто питання не в ціні.
Планую купити монблан
ImageUploadedByTapatalk1417976611.014384.jpg
Що порадять форумчани?
 
Last edited:
Я вже вдруге беру оригінал.Він найгармонічніше вписується.Нічого ніде стирчить і стає як влите.
 
На оригіналі аеродинамічні (овальні) дуги (срібного кольору). Отже як з'ясувалося потрібно потім ще шукати бокс із спеціальним кріпленням. А бокси у моїх товаришів, які я можу взяти, на звичайну прямокутну дугу (чорна сталь). Тому напевно все-таки монблан.
Чи на оригінальний багажник стають бокси зі звичайним кріпленням?
 
В оригінальних багажниках є проріз,в який вставляють буд-які девайси.Накшталт кріплення для лиж,кріплення для перевезення велосипедів.Мабуть є і під бокси кріплення.Проте Ви вірно підмітили,вони прораховані аеродинамічно і максимально тихо себе ведуть)))))
 
Автор, чтоб вы понимали, как это крепится :
attachment.php

В резинке маникюрными ножничками жены вырезаются дырочки, в них продеваются болты. Гроб ложится на поперечину и болтики закручиваются изнутри:
attachment.php

Если на багажнике, который вы предполагаете возить, крепление такое же, то берите оригинал. Иначе - думайте :)
 
Last edited:
Кстати, оригинальные багажники для бнв делает тхуле :)
Для размышлений, так сказать...
 
Посмотрел каталог тхуле. Ващще не парьтесь! Подойдут на любые дуги, т.к. крепятся не болтами.
 
Колись читав, що на BMW потрібно купувати все оригінал, крім багажника.

Почему?
 
Почему?

Чому читав? Тому що букви знаю трошки:)
А взагалі читав колись на якомусь ворожому форумі, але зараз пошуком не знаходжу.
 
Придбано оригінал
 
Сподобався?Вітаю.
 
Поки ще запакований
 
При установці зламався установочний болт під час прокручування динамометричним ключем!!! Довелося на кілька годин пізніше виїхати.
Все інше - клас!
 
Скільки грошей обішовся?
 
3600 грн тиждень тому на екзісті
 
Хоча по номеру багажник йде лише на f07, він регулюється по ширині. Довелося розкрутити болти і трошки розтягнути.
Судячи по мануалу поставити його також можна на 1 серію, 3 серію (03/05).
Різниця лише в пластмасових прокладках, які клеяться на кузов (захисний елемент водостічного жолобка) по 9$ за кожну. До речі в комлекті також прийшла поролонова деталь aufsatzschutz, яка не відображена в етк.
 
Колись їздив з "тюлькою" на 211-му в Австрію, пробіг був понад 3 т км. Мало того, що "тюль" бачив в лобовому, але і відчував при управлінні.
На bmw ситуація така, що забуваєш, що зверху щось є. Навіть трошки привідкривав шторку панорами, щоб було видно чи не злетів багажник :)
Розхід виріс на 0,5-0,7 л/100 (по інтуіціі). Вийшло за 800 км пробігу 8,5 л/100.
P.S. Авто f07 3,0d.
 
На bmw ситуація така, що забуваєш, що зверху щось є. Навіть трошки привідкривав шторку панорами, щоб було видно чи не злетів багажник :)

Я ж говорив що вони тихі.Мав на попередній Е38 оригінал.Зараз маю на Е65.Найбільше подобається те,що вписуються оригінальні просто ідеально.Бо в універсалів щось десь тай стирчить.
 
не понимаю, о чём вы :))
мой свищит, и парусность ничО такая... у меня что-то сломалось? :)
 
Back
Top