Бджільництво

Українські наближені за будовою гнізда до природніх умов, відповідно у них краще зимують. Краще в цьому плані лише система Левицького, але то вже "Камяний вік".
Дадан більше дань моді та промисловій уніфікації.
 
...Дадан більше дань моді та промисловій уніфікації.
Якщо чесно то я вже запарився ті корпуса таскати... перші рази то ше якось не особо звертав увагу... але бачу, що тре бути олімпійським штангістом щоб інколи підняти того корпуса.
А спина у мене не казена :biggrin:
 
Можливо на промислових пасіках вони (корпусні) себе виправдовують, адже їх завдання - відділити розплід від меду. В умовах домашньої пасіки можна з цією проблемою легко справлятись.
 
100%
Ще й враховуючи що взятки у мене кафняні )))
Немає інколи, що відділяти :biggrin:
 
100%
Ще й враховуючи що взятки у мене кафняні )))
Немає інколи, що відділяти :biggrin:
Так у нас скрізь так. Все ж переорано. Хочеш меду - вулика на прицеп та кочуй з ними усе літо. Однак для цього потрібно сімей зо 20, тз та весь вільний час.
 
Даблін.. часу потрібно повно, особливо коли рої починають виходити.
Я цього року навіть не ловив їх і не знаю скільки вийшло.
Буває як прийдеш в 11 годин на пасіку так і в 18 годин вийдеш з неї. То те то те...
Але мені подобається.
Я також не ради комерційної вигоди а для душі. Чого тільки коштує відчути той запах з вулика.... Діє дуже заспокійливо.
 
Стосовно запаху з вулика - батько стулив докупи 2 дадани а замість кришки спорудив на них щось схоже на велику скриню з вікнами. Стелиш матрас і можна навіть спати. Отам і запах і гул. Я засинаю хилини за 3-4.
 
Таак є таке. Лежанка називається, Деякі роблять навіть із телевізором в середині для комфорту. )))))))
Відповідно запрошують за гроші полежати у такому будиночку.
 
Вітаю зі святом усіх пасічників, любителів бджіл і не пасічників!!!:biggrin:
 
Приєднуюсь до вітань.
Усім плідних маток та горного взятку !!!
 
ммм)) какая красота! Мед это наше все!)
 
А как пчелы переносят зиму? прячете их в теплое место?
 
Back
Top