• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

Дивні звуки

Andriyko_

Пользователь
Joined
Oct 24, 2017
Messages
8
Город
Ивано-Франковск
маю проблему :коли машина добре не прогріта лунають дивні звуки з салону(переривчастий стогін)з під капота його не чути!звуки ідуть з лівої части машини.маже є десь майстер в івано франкіській обл. щоб я підїхав і ми то діло підлічили)
 
Подивіться до трубки вакуумної що йде в салон з трійника вакуумного під капотом. Її задача - тягнути повітря крізь датчик температури, що кріпиться на пластмасці над педалями. Можливо саме це дає такий ефект.

почав гуглити і ось - http://www.bmwclub.ua/threads/32143-Шипит-воздух-в-салоне-Е34-М60
 
Last edited:
дякую!)подивлюся і відпишуся)
 
Спасибо помогло
 
маю проблему :коли машина добре не прогріта лунають дивні звуки з салону(переривчастий стогін)з під капота його не чути!звуки ідуть з лівої части машини.маже є десь майстер в івано франкіській обл. щоб я підїхав і ми то діло підлічили)
Якось я попросив забрати мене з гаража мого доброго знайомого, а в нього відреставрований на 90% косміч 412. Про те, що в нього підвиває витискний підшипник я дізнався пізніше, коли він перемикав передачк, але як це було зараз я опишу:
- що це?!
- а.... Це.. це - крики хаоса..



Тож варто перевірити, може і у Вас є десь портал до потойбічного світу)))
 
Back
Top