• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E46 ] Диски для е46 купе

Mykola Pe

Пользователь
Joined
Aug 14, 2019
Messages
16
Страна
Украина
Город
Львов
Привіт хлопці!

Думаю тема дисків дуже актуальна і не до кінця розвинута! Я не кажу про регулярні параметри типу глибини, ширини і діаметру а про виліт - offset - ET


680775


Раніше я думав про виліт як про те, що це просто красиво, ну це реально божественно коли вона отримує такі собі плечі тільки знизу,

680777


Але пацики пишуть в інтернетах що якщо не керуватись допустимими відхиленнями в вильоті (ET) то на ступицю буде приходити більше навантаження через те, що аморт повністю не гасить все навантаження і нерівності, відповідно підшипники будуть летіти і подібні неприємні речі.

Для е46 сток це ЕТ47, хочу перейти на ЕТ20 R17 диск і в мене питання чи це дуже погано окрім того що повертати руль буде трохи важче
знайшов сайт калькулятор, він каже що ніби ок, але він не знає який нахил пружин і подібні параметри в е46, загалом не хочу херити роботу німецького інженірингу через свої забаганки, у когось є досвід і тд??
 
Може просто ширші?
 
Може просто ширші?

Та хз, ступиця ніби на одному місці завжди лишається і по суті мало б обмежитись на більшій ширині коліс з боків але люди пишуть що не відповідний виліт це погано для підшипників і колійність з"являється
 
Ширші зі стоковим вильотом мав наувазі.
А так то тільки пробувати.
 
Back
Top