• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E60/61/64 ] Диски різноширокі з Е63 на Е60???????

YuraCygan

Пользователь
Joined
Sep 17, 2015
Messages
20
Город
Львов
Допоможіть розібратись. Придбав різноширокі диски R18 з Е63 (120 стиль). Хочу поставити на 520d E60. Диски 8j-et14 і 9j-et18. Підскажіть по поводу ЕТ, чи не буде проблем???
 
І підскажіть яку краще висоту і гирину резини на них поставити? Дякую...
 
245/45/18 и 275/40/18. Проблем с вылетом быть не должно.
 
Допоможіть розібратись. Придбав різноширокі диски R18 з Е63 (120 стиль). Хочу поставити на 520d E60. Диски 8j-et14 і 9j-et18. Підскажіть по поводу ЕТ, чи не буде проблем???

разница в ЕТ присутствует: для Е60 передние ЕТ20 и задние ЕТ32 - будут выпирать
 
Думаю ставити 235/40 і зад 265/35. Ну і зновж, який мінімальний допустимий виліт для е60?) багато різної інфи в неті... На 550-545 е60 виліт 14-17 стай супер! Я так думаю, що і 520d мав би стати. Хотілось би ще щось почути про це...)
 
Придбав резину 235/40 і 265/35. Диски стали супер! Можите сміло ставити дизки з ет14 і ет 17 на е60!
 
для Е60 размер резины
245/40/18
275/35/18
Точно, это я чет перегнул. С вылетом проьлем не будет, 10мм всегда есть в запасе от стока.
 
На весну добавлю фото як дивляться на машинці...)
 
275 на 9" трохи забагато, я собі ставив вигляд не дуже борта завернуті всередину, і тоді не всі шиномонтажі хочуть її знімать, 255 на 9" саме то, бо я зараз поставив 275 на 9.5" то впритик доміка майже немає, але гума буває різна, бува 245 на 8" теж занадто а буває навіть непогано
 
275 на 9" трохи забагато, я собі ставив вигляд не дуже борта завернуті всередину, і тоді не всі шиномонтажі хочуть її знімать, 255 на 9" саме то, бо я зараз поставив 275 на 9.5" то впритик доміка майже немає, але гума буває різна, бува 245 на 8" теж занадто а буває навіть непогано

Я на Е65 теж замість 245 і 275 поставив 255 + 285.На вигляд мені так більше подобається
 
Друзі, ну раз така мова, може і коляр поможети вибрати!?) в мене темно сірий коляр на моєму е60, думаю малювати в світлий графіт. Зарас диски чорні, но як на мене, зовсім не феншуй на машині чорний коляр. Ще думав на самий світлий-срібний коляр. Ви як думаєте, графіт чи світло срібний?
 
Якщо чорний колір не подобається,то й графітовий теж не буде око милувати.Я б пофарбував в самий срібний мелік.І на темній машині вони будуть краще дивитись.
 
Якщо чорний колір не подобається,то й графітовий теж не буде око милувати.Я б пофарбував в самий срібний мелік.І на темній машині вони будуть краще дивитись.

Також тепер більше склоняюсь до срібла, але перед покраскою ще всетаки примчряю самий світлий графіт...
 
Видаліть тему... Питання з дисками і резиною рішив.
 
Ну вы вопрос решили, может он возникнет у других, зачем удалять тему?
 
Back
Top