Допоможіть! Чи знає хтось це авто?

FL_UV

Пользователь
Joined
May 13, 2012
Messages
9
Город
Ивано-Франковск
??? Незнайоме авто.99% перекупщик
 
Last edited:

ewel34

Пользователь
Joined
Nov 15, 2011
Messages
110
Age
35
Город
Винница
Чи можливо, щоб хтось глянув його..?...Чи є смисл їхати дивитись?
 

Flin

Пользователь
Joined
Nov 15, 2011
Messages
57
Age
47
Город
Ивано-Франковск
Якщо автор не буде проти, дозвольте запитати про це авто http://auto.ria.ua/auto_bmw_530_8060594.html Може хтось бачив чи знає щось? Дякую. :blush:
По фото машина виглядає дуже гарно, щось більше сказати важко, треба дивитись в живу і заїхати на діагностику, після цього можна буде сказати чи вартує вона тих грошей..... На мою думку за такі гроші можна взяти непогану з 3.0d.
 

Lancellot

Пользователь
Joined
Jan 26, 2012
Messages
5
Город
Киев
Де у вас можна зробити якісну діагностику усіх вузлів включаючи кузов? соррі що не по темі, але я думаю комусь теж знадобиться.:sorry:

Прочитавши декілька тем, зрозумів, що все можна перевірити на BMW сервіс вул. Надрічна та СТО "Авіатор"; вірно?
 
Last edited:

Flin

Пользователь
Joined
Nov 15, 2011
Messages
57
Age
47
Город
Ивано-Франковск
Все правильно!
 

Katrin_FG

Пользователь
Joined
Jan 17, 2012
Messages
45
Город
Киев
Хороших СТО во Франковске я не знаю, но BMW сервис на вул. Надрічна - худшее из худших! Я уже молчу про низкий уровень профессионализма его сотрудников, хамское отношение к клиентам и необоснованно высокие цены, но при этом всем они не брезгают и неприкрытыми откровенно-наглыми разводами!!!
 

kotyakouskiy

Разборка
Joined
Dec 11, 2011
Messages
38
Город
Ивано-Франковск
ехайте в авиатор к Мише и будет вам счастье =)
 

FL_UV

Пользователь
Joined
May 13, 2012
Messages
9
Город
Ивано-Франковск
Хороших СТО во Франковске я не знаю, но BMW сервис на вул. Надрічна - худшее из худших! Я уже молчу про низкий уровень профессионализма его сотрудников, хамское отношение к клиентам и необоснованно высокие цены, но при этом всем они не брезгают и неприкрытыми откровенно-наглыми разводами!!!

+1.
 
Top