• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] Допоможіть прив'язати приборку е39

SergiySc

Пользователь
Joined
Apr 28, 2017
Messages
39
Age
51
Город
Киев
Доброго дня шановні соклубники. Історія така-відновлюю е39 після подій під Києвом.
У фінансах дуже обмежений. Потрібно поміняти приборку на іншу. Продали мені певне приборку від е53 2003 року. Я її
прив'язав до машини. Змінив VIN, прошив NCS Expert комплектацію. Виникло питання-що змінити в приборке щоб вона
бачила 5 ступэнэву акпп? Поясню- в бобрі під час виклику меню ' сервіс інтервал' написано 4 Gear. На приборке
при включенні режиму S, відображається 3 2 1, виходить спорт режим на трьох швидкостях. На старій приборке в меню
5 Gear і на приборке відображається 4 3 2 1. Я готовий забити на меншій пробіг, мікросхема не дозволяє бобром
редагувати пробіг, значок 'гальмівна рідина' я поправлю. Підкажіть як вирішити.
 

Attachments

  • InkedIMG_20220603_114442_LI.jpg
    InkedIMG_20220603_114442_LI.jpg
    2.5 MB · Views: 15
Додам-авто 96 рік, акпп, приборка хай, була вже встановлена, три фішки підключення.
 
а хіба "бобер" на кладці "кодінг" чи "репрограммінг" не дає можливості цього змінити?
 
можливість змінити дає, але після кодування при відкритті блоку IKE знову теж що на фото.
 
Back
Top