• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] Доп. вентилятор, ремонт.

signal

Пользователь
Joined
Mar 31, 2012
Messages
535
Age
67
Страна
Украина
Город
Луцк
Підкажіть, чи ремонтується доп. вентилятор (4-х контактний?
 
Все ремонтируется!
Вопрос только в желании владельца адекватно оценить проделанную работу.
 
Буду дуже вдячний, якщо зорієнтуєте де копати.
 
Буду дуже вдячний, якщо зорієнтуєте де копати.
Певно мали наувазі щоб щедро заплатити:)
 
Сам зараз маю розібратись з такою ж проблємою.
 
Поки що вияснив, що напруга не приходить. Запобіжник цілий. Буду дивитись релє. А там видно буде.
Торік все чотко працювало.
 
Прийдеться пройти все самотужки. Відремонтую - поділюсь досвідом безкоштовно.
 
Спєци не люблять ділитися досвідом. Кажуть що перед покупкою е39 треба все вивчити і самому навчитись ремонтувати і не задавати тупих питань в чатах.
 
Я вважаю, що кожен повинен добре знати свою справу і поділитись з іншими. Але не всі так думають.
 
Як успіхи?
 
Як успіхи?
Все склалось дуже добре. Вентилятор зняв, розібрав і відремонтував. Несправність сама банальна: заклинила одна щітка, Направляючу щітки почистив, колектор - теж і зібрав. При розборці і при зборці ніяких нюансів не було. Додатково змазав один підшипник, а до другого не добрався.
Були незручності при відкручуванні саморізів (з шт. скрутились при відкручуванні). Прийшлося висверлювати залишки, а на їх місце ставити інші. Дякую заморальну підтримку.
 
Бампер знімав?
 
Back
Top