• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] Е39 525д немає тяги з низів до 2.4тисяч обертів машина взагалі помалу йде на розгін

Мішка

Пользователь
Реєстрація
25.02.2020
Повідомлення
1
Страна
Украина
Город
Ковель
Всім привіт.. Зіштовхнувся з такою проблемою до 2.4к обертів машина дуже в'яло розганяєця потім підхвачує турбіна і прижимає до сидіння... Перепробував все хто шо підказував розходомір міняв соленоїди теж міняв трубки вакуумні теж в порядку датчик надува в колекторі теж міняв актуатор на турбіні працює шток геометрії працює... Може хто стикався з чим схожим то підкажіть де ще шукати... Наскільки знаю то на цих двигунах турбіна має підхвачувати з 1.5к обертів... Це все супроводжуєця легким свистом під час набирання швидкості але свист з'являєця тільки тоді коли достигаєця робоча температура двигуна... Постоїть декілька хвилин і пропадає до 2-4 агресивних прискорювань... Незнаю чи це якось пов'язане чи це ще одна паралельна несправність... Патрубки цілі ... Буду радий вашим підказкам..))
 
Зверху