• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] Заміна корректорів рестайл фар без зняття скла

shuller

Пользователь
Реєстрація
09.11.2011
Повідомлення
610
Вік
39
Город
Киев
Придбавши рестайл фари до Е39 я отримав їх з поломаними корректорарами. Зрозуміло що найменше якого віку оптика (а це майже 13 років) в них корректори будуть в КРИХКОМУ стані. Хоча продавець упевняв що в обидвох фарах зломан лишень один кооректор. Як оказалось там зломані усі. Почитавши форуми, різні статті я вичитав що замінити корректои можливо або з відклеюванням стекол або без відклеювання. Я вирішив замінити корректори без відклеювання, аби тільки не зрушувати герметизацію фар задля запобігання запотівання у майбутній експлуатації. Але поцікавившись скільки коштує заміна корректорів без зняття стекол , а це на хвилинку 800 грн за одну фару, було прийнято рішення самостійно спробувати замінити ці корректори. Придбавши за 300 гривень комплект на дві фари а також настрою задля вирівнювання кінцівок у вигляді ПИВКА я принявся виконувати операцію по заміні направляючих. Для початку я зібрав весь потрібний інструмент, а саме – пивний кухоль, пачечку чіпсів та невеличку упаковочку сиру сулугуні я таки почав збирати інструмент. На першій фото видно що нам потрібно для проведення данної процедури. Круглогубці, довгі щипці, шестигранник котрим регулюються фари, довга викрутка мінус, якийсь маленький магнітик та (в моєму випадку) довга вікрутка з насадкою Torx T20 та Т15.

Ковтнувши для хоробрості пару кухолів….. ковтків пивка я принявся…. Закусувать це все діло сирком …. (забув написати що вживання спитрних напоїв шкідливе для оточуючих…. Ой… для вашого здоров*я) тому не пропоГАНДУЮ вживати спиртне.
Для початку бажано помити фару щоб сміття яке благополучно розташувалось на корпусі Вашої фари не потрапило до середини. А далі приступаємо до розборки (не плутати з подіями 90х років). Для початку викручуємо цоколі поворотника, ближнього та дальнього світла фар а також маркер angel eyes. Знімаємо резинові пильники а також знімаємо кришку шторки.

Далі нам потрібно зняти електричний корректор наклону фар. Для цього потрібно відкурутити викруткою торкс т 15 три гвинта та пробувати зміщувати сам кооректор вбік щоб він виліз з пасуЧерез віконце для перемикання шторки бачимо поломаний короткий корректор

А через отвір котрий біля отражатєля ближнього світла ми бачимо зломаний довгий корректор котрий при малому доторканні кришився в пісок


Далі нам потрібно виняти зломані коректори. Спочатку візьмемось за довгий корректор. Нам потрібно викрутити вікруткою торкс т20 гвинт котрий тримає фіксатор бобишки корректора

Та взявши довгі щипці затискаєм фіксатор бобишки і витаскуємо його назовні

Далі нам потрібно зняти зломану частину котра нагвинчується на гвинт регулювання. Ми берем шестигранник для регулювання фар та крутимо поки зломана частина не скрутиться з гвинта.

Потім переходимо до зняття зломаного короткого корректору. Гвинт торкс т20 фіксатора бобишки прихований за трубопроводами angel eyes. Тому я взяв догу викрутку мінус і відтянув на пару міліметрів ці трубопроводи. На фото червоним оведено гвинт а зеленим трубопровод

Після чого викрутив гвинт фіксатора бобишки і взявши все ті само довгі щипці витягуємо фіксатор але через віконце шторки, а залишки котрі тримались ледь ледь на гвинті регуліровки я зняв прокручуванням того самого гвинта регулювання.Якщо при витаскуванні старих корректорів якісь частки кришаться і потрапляють до середини, то можна влаштувати серед родичів конкурс хто краще володіє маракасами. Потрусивши трохи всі частинки витрусяться з середини.
Тепер нам потрібно встановлювати нові корректори .

Для тих хо не запам*ятав як мають бути розташовані корректори, на фото я це показав.

Для початку я взявся за короткий. Затиснувши його щипцями просовуємо в отвір шторки та нагвинчуємо прокручуючи шестигранником гвинт регулювання .

Після чого нам потрібно прикрутити фіксатор бобишки. Його також просовуємо через отвір шторки. Неправильно його встановити не можливо та як він має скошений отвір. Тому не прогадаєте. Після чого нам і знадобиться магіт котрий я прицепив до викрутки з насадкою торкс т20 і вже на насадку прилип гвинт котрим нам потрібно прикрутити фіксатор бобишки.Але поки що не защолкуємо бобишку до фіксатора до тих пір поки не встановимо довгий корректор.
Його встановлювати набагато легше. Спочатку нагвинчуєм корректор , потім прикручуєм фіксатор бобишки а тоді вже й защолкуєм обидва фіксатори. Після чого нам залишається встановити електрокорректор та пригвинтити його 3 гвинтиками. Надіти всі пильники та повстановлювати цоколі ламп.
Сподіваюсь моя інструкція хоча б одній людині да допоможе. А якщо хоча б одній то це вже не дарма зроблена робота. Всі удачі.
 
Зверху