• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

Заміна ручного салону на електро

ViCCtor

Пользователь
Joined
Feb 17, 2012
Messages
23
Age
37
Город
Червоноград
Привіт всім!
Хочу взяти шкіряний салон, в мене текстиль на ручній регуліровці, но з підкачкою поясниці.
Мені говорять, що якщо в мене є підкачка поясниці то можна брати електро салон бо виведена під сидінням фішка.
Підскажіть будь-ласка, чи будуть працювати електросидіння?
Дякую.
 
повинні! для впевненості зазирніть під сидіння,у фішці повинно буди 4 провода(мінімум) +,-,+від запалювання,+від габаритів.
 
Фішка є, і всі контакти в фішці.
То наскільки я зрозумів, будуть працювати?
І питання зразу на засипку, а як підключити память сидінь?
Дякую.
 
машина е34 чи ф02??? про що мова йде? як можна давати поради, коли невідома навіть марка авто???
 
e39 530d 05.2000р.
 
Підскажіть хто чим може!!!:)
 
подогрев сидений есть?
 
если в родном салоне есть подогрев сидений - то новый электро будет работать :yes:
 
если в родном салоне есть подогрев сидений - то новый электро будет работать :yes:
Дякую!!!
 
вверху ветки гараж пришпилена тема - WDS... она не зря там пришпилена - посмотрите, там все нужные вам схемы есть.
 
Back
Top