• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ Все|другие модели ] Заміна щіток додаткової помпи м47tu2

shuller

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
615
Age
42
Город
Киев
Всім 👋. Висіла у мене помилка по додатковій помпі. Довго я збирався думками усунути це неподобсво, і нарешті зважився. Скажу відразу-нічого складного немає, хіба що якщо хто не дружить з паяльником ... то той не дружить з паяльником :) А він потрібен для того щоб припаяти контакти нових щіток. Вирішив я робити заміну не знімаючи помпи щоб зайвий раз не чіпати хомути і патрубки, не те щоб я в них не впевнений, просто вирішив зробити це так. Процес зняття зайняв хвилин 10.
Для початку потрібно відключати фішку.
srYwp600TnDI8io_ZeiO3vwI-cg-1920.jpg
Потім для зручності я відвів в сторону трубку заправки кондиціонера
YLfSehx87fh5nBR7GqfwO_NKetE-1920.jpg
Зверху на корпусі є три пари вусиків, які потрібно розігнути викруткою щоб витягти щітковий вузол.
yaDr755nBzCLZmChUOVJ336kPFY-960.jpg
qzSQGMbqD98NwjxxKN2D6_ZOwEY-960.jpg
Відігнувши вусики пробуємо тягнути вгору. Буде йти туговато. При цьому слід притримувати саму помпу так як буде тягнутися разом з помпою. Витягати потрібно повільно і акуратно щоб не втратити розпірну шайбу щіток.
m8ZagoMWNjvyhICWIH-NFZ1jbEM-960.jpg
vAoTvxIeBeFg45bqZK_SKlk0CQw-960.jpg
Після знятт практично відразу було видно ... точніше не так ... не було видно щіток, майже.
І так як окремо щітки для нашої помпи не продаються, я погнав в найближчий автомагазин підбирати щось. І це щось виявилося від чогось 🤪
Розібравши це щось і приготувавши інструменти я почав обточувати напилком графито-мідне виріб до потрібних мені розмірів, а саме 5 * 5 * 10.
uVJkETRDdI_-eBHh1Vt0gyUYAPc-960.jpg
fM0_qmH-rb9LeNqkWYUP4woOMpI-960.jpg
0KTzX8A2G96zPUsmU6jw_0dbMpc-960.jpg
Ну а далі підігнавши за розміром
PDr78cU1_DXYVNwSCJSQhjkt0B4-960.jpg
OTq8xaduMEVVaTkl9S8PhPtTDak-960.jpg
припаявши контакти і встановивши розпірну шайбу між щітками, я погнав встановлювати все назад.
0sfmtDimwPMvqy6KHbOHHJTXb9w-960.jpg
Збірку проводити в зворотній послідовності.
Ось що залишилося від моїх щіток
cRqasf0L592RJO75tZdjpSo7qYI-960.jpg
 

horse740

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
4,163
Age
48
Город
Киев
Выбрось эту помпу теперь на помойку..
 
Top