Затемнені фари не світять. Що робити?

Tasha

Пользователь
Joined
Aug 24, 2012
Messages
131
Город
Киев
В мене фари задуті з балончика в чорний мат. Стоїть ксенон (не в лінзах), який фактично не пробиває через плівку. Потрібно якось вирішити це питання.

Варіанти:
1. купити інші чорні фари типу Hella Black
2. поставити лінзи і залишити білий ксенон
3. поствити лінзи + жовтий ксенон 3000 і подивитись що вийде
4. розтонувати + поставити лінзи

Тепер декілька проблем.

1. Я просто не готова відмовитись від ангельстких очей і чорних фар. Перша ідея була поставити Hella. Проблема в тому, що на мій авто їх немає :( Єдину альтернитиву, яку я змогла знайти - це ось цей кошмар: View attachment 124320

Виглядають вони ось так і цей жах просто не переживу... : View attachment 124321
Мої ось такі: View attachment 124322

2. Наскільки воно покращить ситуацію?

3. Не хочеться викинути кругленьку суму, якщо з жотого ксенону і лінз нічого не вийде. Заїжджала до "експертів", не можуть прокоментувати наскільки краще буде. Думала навіть поставити біксенон (білі чи жовті) в усі 4 фари. Можливо таким чином вони були б достатньо потужними. Так фари, що призначені для дального світла, направлені вгору і будуть сліпити інших. Тому варіант з 4 фарами на ближньому знову відпав. Залишився тільки темно-жовтий ксенон в 2х. Хтось може прокоментувати? І до речі, в такому випадку прийдеться міняти габарити на жовті, що за собою потяне і кружечки, які зараз також білі. Проблема не в заміні, а в тому, що, як на мене, білі очі набагато симпатичніші....

3. Розтонувати це просто крайній вихід з ситуації. Тому поки що відпадає.

Одним словом, можливо хтось може щось прокоментувати? Наскільки я розумію, багато хто тонує свої фари. Як ви добиваєтесь якісного результату і естетики одночасно?
 
Як ви добиваєтесь якісного результату і естетики одночасно?
Если уж Вы заговорили о качестве и эстетике одночасно, то выход единственный: линзовый ксенон не мощнее 4300 К в ближний свет. Никакого ксенона ни в дальнем, ни в противотуманках быть не должно, т.к. Вы будете однозначно слепить ВСЕХ встречных водителей. Любые разговоры о том, что ксеноновый свет без линз и без корректоров фар не слепит - это отмазка тех, кто не хочет посмотреть на себя со стороны. Включите безлинзовый ксенон в любом автомобиле, сядьте в авто на встречной полосе за 50 метров и Вы все увидите (если сможете смотреть).
 
Ой як я сумніваюсь, що я когось сліплю, якщо я сама дороги не бачу )))))))

Проблема не в покупці лінз, а в тому як вирішити питання матових фар і нормального освітлення дороги. Не маю бажання викидати гроші на лінзи, якщо є можливість купити повністю нові фари з темним склом, в яких усе вже є і правильно працює. Тільки от таких фар я ще знайшла, на жаль. HELP!

P.S. Машину купила уже з такими фарами і рішення зекономити на лінзах було не моїм )
 
В мене фари задуті з балончика в чорний мат. Стоїть ксенон (не в лінзах), який фактично не пробиває через плівку.
не понятно задуто лаком или обклеено пленкой? по идее пленка должна лучше свет пропускать
 
Не маю бажання викидати гроші на лінзи, якщо є можливість купити повністю нові фари з темним склом, в яких усе вже є і правильно працює
Ну и покупайте, что ж Вы спрашиваете?... Якщо "правильно працює", то це - найкраще рішення. Хотелось бы только знать, что значит "правильно". Тут недавно была тема про ксенон, где один специалист поставил ксенон в противотуманки, подъехал к стенке, увидел горизонтальную верхнюю границу луча и утвердился в убеждении, что никого не ослепит. Подумать о том, что на расстоянии в сто метров эта горизонтальная граница будет в 60 метрах от земли, он посчитал лишним.
Пожалуйста, уважайте себя, тогда и другие ответят Вам тем же. Искренне желаю удачи.
 
Ну и покупайте, что ж Вы спрашиваете?... Якщо "правильно працює", то це - найкраще рішення. Хотелось бы только знать, что значит "правильно". Тут недавно была тема про ксенон, где один специалист поставил ксенон в противотуманки, подъехал к стенке, увидел горизонтальную верхнюю границу луча и утвердился в убеждении, что никого не ослепит. Подумать о том, что на расстоянии в сто метров эта горизонтальная граница будет в 60 метрах от земли, он посчитал лишним.
Пожалуйста, уважайте себя, тогда и другие ответят Вам тем же. Искренне желаю удачи.
1.Снять лак со всех фар.
2.Отполировать фары.
3.Проклеить специальной тонировочной пленкой для оптики у профессионалов.
4.Выбросить ксенон из противотуманок в пропасть и установить ВСЕСЕЗОННЫЕ противотуманные автолампы .
:thank_you2:
 
1. купити інші НОВІ чорні фари типу Hella Black
і буде вам счастье=)
 
Таке враження складається, що ніхто не читає, що написано.

Я б з великою радістю купила готовий комплект, тільки не можу знайти на свою модель, крім ось того кошмару, який я однозначно брати не буду. Можливо хтось знає де можна купити щось нормальне, бо я не в курсі?

Фари задуті лаком. Ви впевнені, що якщо я його зніму і заміню на плівку щось суттєво поміняється. Не зрозумійте мене неправильно, але на експерименти може легко піти з тисяча доларів і в кінці-кінців нічого мудрого з того не вийде. Була б вдячна якби хтось, хто уже має з цим досвід, міг розказати як усе виправити.

Фалкон, вас явно дуже часто сліплять, що у вас така реакція. Я ж ясно написала, що такі фари я отримала разом з машиною. От тепер сижу і думаю як зробити так, щоб було краще. Взагалі не зрозуміло до чого ваші коментарі при тому, що я написала, що відкинула варіант з міліоном фар, які просто засліплять всіх навколо....
 
Душевно ! Нравится как Вы пишете ! Душевно ! :thank_you2:
 
Tasha, ОСЬ РЕЦЕПТ (натиснути)
Розтонувати фари, поставити лінзи та хрести у дальнє, ксенон залишити білий.

Цена вопроса: $500

В чому суть таких махінацій, якщо просто можна взяти нові незатоновані фари і не паритись?
Те, що розтонування вирішить проблему я і так знаю. Питання стоїть в вирішенні проблеми не розтоновуючи або перетоновуючи чимось кращим або покупкою чорних (якщо таке існує) :))
 
Согласен с Вами на все 100 % ! Из гаража не выезжаем до положительного решения вопроса. :biggrin:
 
Согласен с Вами на все 100 % ! Из гаража не выезжаем до положительного решения вопроса. :biggrin:

Гиги :biggrin:
 
Цена вопроса: $500

В чому суть таких махінацій, якщо просто можна взяти нові незатоновані фари і не паритись?
Те, що розтонування вирішить проблему я і так знаю. Питання стоїть в вирішенні проблеми не розтоновуючи або перетоновуючи чимось кращим або покупкою чорних (якщо таке існує) :))

Все верно - купите новые оригинальные фары и вы увидите, как здорово они будут светить:)
 
В мене фари задуті з балончика в чорний мат. Стоїть ксенон (не в лінзах), який фактично не пробиває через плівку

Мамадарахая, этож кто додумался до такого:shok:
 
Tasha, ОСЬ РЕЦЕПТ (натиснути)
Розтонувати фари, поставити лінзи та хрести у дальнє, ксенон залишити білий.

Мені сьогодні розказали, що ось той хрест якраз і створює ефект затемнених фар не впливаючи на пропускну можливість лінз ))) Мерсі!!!
Тепер тільки залишилось визначитись що буде вигідніше. Взяти готові з ксеноном і вставити хрест чи дошаманювати над своїми...
 
Все верно - купите новые оригинальные фары и вы увидите, как здорово они будут светить:)

Да! Тільки вони на галогенках, без ангельських очей і не затемнені ))))))))
 
Да! Тільки вони на галогенках, без ангельських очей і не затемнені ))))))))

С глазками и линзами - Китай.
 
С глазками и линзами - Китай.
Та Вы шо ? Как страшно жить ! :biggrin:
А лачОк придется смывать и заполировывать фары-то ! :vampire:
 
С глазками и линзами - Китай.

Хммм... треба буде подумати. Хелла ж тоже в Китаї виробляється вроді. Чи ви маєте на увазі спавді неякісні замінники?
 
Давайте разжуем. На Ваш автомобиль НЕТ оригинальной оптики с ангельскими глазками. Вам никто не подскажет, где ее взять, т.к. ее не существует в природе. На Ващи настойчивые вопросы по этому поводу никто не отвечает потому, что всем, кто отписался в теме, это известно. Вам, скорее всего, - нет, поэтому Вы и спрашиваете. Фары головного света на Ваш авто, отвечающие Вашим желаниям, делает Китайская Народная республика. Один из вариантов этих фар Вы привели выше. Если они Вам не подходят, то выход один. Сначала нужно снять и выбросить то, что Вы сейчас имеете. Вы ничего из этого комплекта уже не сделаете. А дальше покупается оригинальная оптика, переделывается под линзовый ксенон, вместо габаритных ламп ставятся Ваши любимые ангельские глазки и все это качественно тонируется. Безусловно это не может стоить три рубля и рассчитывать на дешевизну не стоит. Но зато уж Вы гарантировано будете иметь и качество, и (как Вы выразились) эстетику.
Спрашивать дальше о том, что можно сделать с существующим светом, не имеет смысла. Или выбросить, или не обращать внимания.
Фалкон, вас явно дуже часто сліплять, що у вас така реакція. Я ж ясно написала, що такі фари я отримала разом з машиною. От тепер сижу і думаю як зробити так, щоб було краще. Взагалі не зрозуміло до чого ваші коментарі при тому, що я написала, що відкинула варіант з міліоном фар, які просто засліплять всіх навколо....
Простите великодушно. Искренне желаю удачи. Есть еще один вариант решения вопроса, но я его не предлагаю, т.к. не имею удовольствия знать Вас лично и, соответственно, не знаю, как Вы на него отреагируете.
 
Фалкон, вас явно дуже часто сліплять, що у вас така реакція

Отвечу за себя и дядю Сашу:

Меня заипали долбодятлы у которых ксенон установлен во всех дырах в т.ч. и в ПТФ, поэтому я практически не езжу ночью между городами, поскольку приезжаешь слепым.
Так и хочется взять с собой ведро щебёнки и кидать навстречку:diablo:
 
У меня товарисч возит с собой пакет с гайками,а если необходимо доходчиво разъяснить даже останавливается и уделяет время и свое внимание.Дорога у нас всех одна,вот пути разные.:scratch_one-s_head:
 
Отвечу за себя и дядю Сашу:

Меня заипали долбодятлы у которых ксенон установлен во всех дырах в т.ч. и в ПТФ, поэтому я практически не езжу ночью между городами, поскольку приезжаешь слепым.
Так и хочется взять с собой ведро щебёнки и кидать навстречку:diablo:

Так а я тут при чому???? В мене він стоїть в 2х ближніх фарах і то так затонований, що взагалі ні фіга не видно. Мені ще жодного разу ніхто не моргнув! Жодного! При тому, що я знаю людей, які сліплять, то їм моргають постійно. кожен день хтось дає їм знати, що вони ідіоти.

Фалкон, а я от думала, що може все-таки є нові і з ксеноном. Якщо немає, то все, питання зняте. Буду дізнаватися ціни на шаманство і приймати рішення. А дякуючи лінку на drive2 (korzhov, мерсі за рецепт), все стає набагато простішим. І як я раніше не додумалася пошукати там когось, хто зможе підказати щось ))))

Всім вдалого тюнінгу! :biggrin:
 
Шаманство...це добре.Відпишіться,будь ласка про Ваш танок з фарами.Дякую.:thank_you2:
 
Желаю ТС решить проблему с оптикой, но не забывая что она не одна на дороге:)
 
Back
Top