З наступного року до Україні заборонять ввозити авто старше 5 років?

zheka_e30_318

Разборка
Joined
Nov 14, 2011
Messages
3,323
Age
38
Город
Киев
З 1 січня 2016 року, згідно з підписаною угодою з ЄС, в Україну заборонено ввезення автомобілів, які не відповідають екологічним вимогам стандарту Євро-5, тобто старше 5 років.
Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко

Подробнее читаем например тут:
http://www.epravda.com.ua/news/2015/04/28/540586/

Кто что думает? Не, ну то что это бред - это и так понятно, достаточно посмотреть на наши маршрутки и грузовики.
Интересно, не фейк ли?
 
В рашці старі (євро 3) вантажівки коштують суттєво дорожче, ніж у нас саме через схожі обмеження! Там зараз можна завозити лише євро 5, тому думаю цілком ймовірно.
 
1) треба хай вони втримаються , при посадах,до 2016року.щоб прийняти дурні закон2) хай перше дороги зроблять,а то є такі села, що їхати тільки можна на УАЗі,
 
Last edited:
1) треба щоб вони втрималися при посадах,до 2016.2) хай перше дороги зроблять,а то є такі села, що їхати тільки можна на УАЗі,

Та я би сказав це не тільки сіл проблема, такі дороги майже всі, куди не поїдь, скрізь колеса по відбивати можна. Якщо тут нічого не зміниться то їздити взагалі не доведеться.
 
Last edited:
Та я би сказав це не тільки сіл проблема, такі дороги майже всі, куди не поїдь, скрізь колеса по відбивати можна. Якщо тут нічого не зміниться то їздити взагалі не доведеться.

Дима, только хотел сказать! Разве села только, весь Херсон как после войны блин...((

А по теме топика конечно печаль....(
 
так а разве это не понятно было когда мы стали эвропой:biggrin:
 
Интересно, сколько времени им потребуется, что б ввести налог на все, что уже завезли.. жити по новому ;)
 
Педерасты. утомили своими совковыми подходами.
а если я хочу машину старше 5 лет? Например, зет 8?

зачем опять запреты? почему не сделать это просто экономически не выгодным для обыкновенного мусора с Европы: хочешь - вези хоть черта лысого, но заплати втридорого
 
5лет это выбросы в экологию,а вот тазы и экарусы это чистое эко.
 
Педерасты. утомили своими совковыми подходами.
а если я хочу машину старше 5 лет? Например, зет 8?

зачем опять запреты? почему не сделать это просто экономически не выгодным для обыкновенного мусора с Европы: хочешь - вези хоть черта лысого, но заплати втридорого

Льоша, в тебе є час до кінця року завезти зет 8 та заплатити в тричі дорожче))) не зволікай!
 
а чего все так переживают?
сейчас много людей старые машины таможат в лоб?
 
хочешь - вези хоть черта лысого, но заплати втридорого
сейчас как раз и действует такой принцип
 
сейчас как раз и действует такой принцип
Только хотел написать.

Для автомобілів, які не відповідають класу Євро-5, необхідно буде обов'язкове переобладнання двигуна.
Интересно, уже выделили "окошко" или кабинет в котором будут делать переоборудование...
 
все через задний проход делается...
 
Печалька(

та харош вже теми 2 річної давнини витягувати

маячню всяку постити аби пости набити
 
Back
Top