Київ - Кирилівка - Київ

Ingenieur

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
2,630
Age
40
Страна
Украина
Город
Киев
Прокатався по маршруту Київ - Кирилівка і назад.
Туди їхав Київ - Решетилівка - Кобеляки - Камянське - Запоріжжя - Мелітополь - Кирилівка (найкоротший маршрут по гуглу)
назад: Кирилівка - Мелітополь - Запоріжжя - Дніпро - Кобеляки - Решетилівка - Київ
і туди і назад дорога зайняла майже по 800 км і по 12 год з зупинками на заправку і перекусити

1. Київ - Решетилівка: найкращий з усіх, до 10 ремонтів, але покриття нормальне.
IMG_9092.jpg
2. Решетилівка - Кобеляки: йде "велике будівництво", будують бетонку. в місцях де ще залишилась старе покриття високі ями та вибоїни, сліди від вантажівок, та їх колії. На деяких відремонтованих ділянках лежить ще мабуть чорновий шар бетону, бо зовсім не рівний і багато пилу і каменів. Цистерна Онура їздить і поливає, щоб не було пилового туману.
IMG_9797.jpgIMG_9798.jpgIMG_9789.jpgIMG_9790.jpg
3. Кобеляки - Запоріжжя. Туди їхав через Камянське (вздовж Дніпра). Дорога є, але покриття взагалі немає, найгірша ділянка на маршруті. Назад вже їхав через Дніпро. З Дніпра по новій трасі до Іванівки, потім через Іванівку і на стару трасу на Кобеляки.
IMG_9822.jpgIMG_9811.jpgIMG_9808.jpgIMG_9802.jpgIMG_9803.jpg
4. Дніпро - Запоріжжя: нова хороша дорога.
5. Запоріжжя - Мелітополь. До Василівки ідуть ремонти, кладуть асфальт, після Василівки до Мелітополя, з вибоїнами, але їхати можна.
Дорога по ДніпроГЕС вже відремонтована.
Проїзжаючи поряд з АВТОЗАЗ, складається враження, що завод помер, величезний по території.
IMG_9743.jpgIMG_9744.jpgIMG_9108.jpgIMG_9107.jpgIMG_9102.jpg
6. Мелітополь - Кирилівка. Те саме, що і на Запоріжжя.

Назад їхав по обіді в неділю, і до Запоріжжя машини йшли караваном, дуже багато машин, а враховуючи ремонти, то і на обгон було йти ніде.
Ну і саме море, в принципі нормальне, якби місцеві хоч щось зробили з медузами, реально багато. Спека, народ купатися хоче, особливо діти, ловлять тих медуз і складають на берег і починають ті медузи смердіти рибою.
IMG_9668.jpgIMG_9241.jpgIMG_9318.jpgIMG_9316.jpgIMG_9295.jpgIMG_9700.jpgIMG_9657.jpgIMG_9650.jpgIMG_9639.jpgIMG_9306.jpgIMG_9126.jpg
По інформації з інтернету в цей час десь там поряд "відпочивав" Зе. І вже по добрій традиції нещастя таки впало і на Кирилівку. Півтори доби лив дощ, буря, затопило бази. Я вперше в житті побачив я вибухає телевізор, блискавка влучила, мабуть через антену дістала.
IMG_9243.jpgIMG_9245.jpgIMG_9143.jpgIMG_9144.jpgIMG_9145.jpgIMG_9141.jpg

а ще здивувало, що народ вважає себе безсмертним, починаючи з Запоріжжя, маски ніхто навіть не носить, не те що не вдягає, на заправках WOG немає, звиклих вже як в Києві, автоматів для дезінфекції рук, маски ніхто не носить. В транспорті в масках меншість. Про Кирилівку взагалі мови немає. Тут "немає" карантину, маски ніхто не носить, дистанцію ніхто не зберігає. На нас в масках дивилися як на проказних.
IMG_9267.jpgIMG_9268.jpgIMG_9269.jpgIMG_9270.jpg

на цьому все. Витрата пального десь 7,5-8л на 100 км, не більше.
IMG_9097.jpgIMG_9140.jpg
 
Last edited:
Пссс. Египет открыт. Если шо.
В Турцию пока рано. Там говорят отели те что открылись затрамбованы на 120%
 
Пссс. Египет открыт. Если шо.
В Турцию пока рано. Там говорят отели те что открылись затрамбованы на 120%
У нас це місце вже традиційне. І база і знайомі наші, вже як 5 років підряд там зустрічаємось. Діти переписуються, дружать між собою. Повторюсь, якби не медузи, то було б супер. У Болгарії з цим зуміли справитись. А тут поки що ні.
 
А что такое «новая трасса до Ивановки»???
Где это и как на нее попасть?
 
У Болгарії з цим зуміли справитись. А тут поки що ні.
В Болгарии сезон больше, ну и Европа ближе)
 
Пссс. Египет открыт. Если шо.
В Турцию пока рано. Там говорят отели те что открылись затрамбованы на 120%
В Турцию поздно может😎 рашка с 10 августа чартеры подтвердила
 
А египет рашка нет?
 
А египет рашка нет?
Точечно есть через Минск, они же с 15 года не летают, когда Боинг взорвали
 
Точечно есть через Минск, они же с 15 года не летают, когда Боинг взорвали

Ну это хорошо.
23го летим семьей.
 
Коля, спасибо за отчёт. Возможно кому-то пригодится.
Я вот в соседней теме вопрос задал, как будто все вымерли.
 
А что такое «новая трасса до Ивановки»???
Где это и как на нее попасть?
Я могу ошибаться, не особо смотрел на навігатор, помоему єто белая линия вдоль желтой ( основной траси). В конце єтой новой траси мост строят, и тупик.
8F9BD025-3A79-496E-BA87-98CA7305A74D.jpeg
 
Я никогда не бьіл в Днепре. Все время проездом. Должен сказать что Днепр порадовал. Принимая во внимание внешний вид, то удивил. Шагнул вперед от депресивной совковости. Чего не скажешь о Запорожье, Мелитополь, и прочее что бьіли по дороге.
 
Ваше путешествие выглядит как интересный и насыщенный опыт! По вашему описанию, маршрут включает в себя разнообразные дороги, от хороших до требующих ремонта, а также удивительные виды и приключения на море.

Если вы еще не были в кафе "Шкаф" в Одессе, это может быть хорошим способом отдохнуть и насладиться атмосферой этого места. Однако, чтобы быть уверенным, что оно соответствует вашим ожиданиям, можете поискать отзывы о нем в Интернете или на социальных медиа платформах. Обычно реальные отзывы других посетителей могут дать вам представление о качестве обслуживания и атмосфере заведения.

Что касается безопасности и соблюдения мер предосторожности во время путешествия, каждый человек принимает решение самостоятельно. Однако, стоит помнить о необходимости соблюдать правила безопасности и рекомендации органов здравоохранения в связи с пандемией COVID-19.
 
Когда вижу такие темы ностальгия накрывает, что кириловку уже нет.. эх как здорово раньше жили..
 
у мене про Кирилівку інші спогади: руский шансон на дискотеках на базах, руская музика в кафе, там з України були тільки гривні і прапори на номерах авто. але це моя думка.
 
у мене про Кирилівку інші спогади: руский шансон на дискотеках на базах, руская музика в кафе, там з України були тільки гривні і прапори на номерах авто. але це моя думка.
Можно подумать в Затоке или Одессе не так было.
 
Можно подумать в Затоке или Одессе не так было.
Такі да.. але вже з менш, бо Кирилівка то вже 2 точка після криму для узьких по дорозі додому
 
У мене про Кирилівку теплі спогади, місцеві раді були чути українську на фоні місцевого суржику, білорусів було чимало, спершух вони поводилися надто звєрхньо, але за кілька днів вгамовувалися й старалися не виділятися. Місцевий колорит: тут ПДР скасовано, автівки >15 років з номерами АР гасають по рандомномній траєкторії підіймаючи хмари пилу. У Мелітополі ВАЗ-2109 із крайньої правої смуги під червоний світлофор здійснив лівий розворот із пробуксовками і хмарою перепаленого мастила. У день виїзду на короткій ділянці дороги до траси було 3 ДТП і автобус із дітьми. І часті шторми на 2-3 дні, а це холодна вода й небезпечне купання. Молодики на підпитку геройствують, лізуть у воду, і молва по пляжу: уже третій утопленик за сьогодні.
 
Back
Top