• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E65/66 ] Кольори міток пружин?

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Всім привіт.Існує в вільному доступі таблиця кольорів пружин?Тріснула пружина.Почав шукати.Є і кольори різні і кількість витків різна.Мене найбільше цікавить той момент,щоб не потрапити на слабші пружини і щоб машина нижче не сіла.Прислали мені сьогодні пружини з трьома сірими мітками,вони коротші від моїх на 3-4 см і на 1 виток мали менше,мабуть Мтехнік.
 
легше по коду запчастини дивитись
 
не легше. пружины подбирает отдельная программа, а по меткам - существует поверье. что красная метка означает самую высокую степень жесткости, а серые и голубые - мягкие. документальных подтверждений не встречал.. хотя пружины видел с самыми разными метками, желтые, коричневые, красные, серые, голубые и зеленые, но что к чему ..неясно
 
кучу раз уже обсуждалось. цветовые метки не имеют отношения к характеристике пружин. это внутризаводская маркировка партии. как полоски цветные на новой резине.
 
кучу раз уже обсуждалось. цветовые метки не имеют отношения к характеристике пружин. это внутризаводская маркировка партии. как полоски цветные на новой резине.

Ок.Тоді як відрізняють пружини?Номери на них повинні бути набиті під конкретну комплектацію (вагу).Бо навіть дві 735 можуть мати вагу з різницею у 100кг.А клціренс заводом заявляється однаковий до мм для стандартної підвіски наприклад.

От в мене є пружини з Е39.По віну авто пробиється як з Мтехніком.Так от людина яка ними цікавиться відразу запитала про мітки.Виходить що на Мтехніку повинні бути 5 зелених кілець на задніх.Так і є,5 кілець зелених.Ось фото:





А ось фото моєї (біла і коричнева мітки) і запаковані (мають 3 сірих мітки) стояли на 745.Явно занижена підвіска була на ній.

 
Точно! пять зеленых колец - это верный признак M GmbH.
У меня было две М5 е39, так вот на обеих эта метка встречалась во многих местах! даже в техпаспорте, хоть он и украинский....

))))))))))))
 
Знайдіть стару тему.
Один і той же номер пружин по ЕТК різної партії може мати різні мітки. І на самих пружинах номери відсутні. Не попіклувалися німці про ринок б.в пружин....
 
Точно! пять зеленых колец - это верный признак M GmbH.
У меня было две М5 е39, так вот на обеих эта метка встречалась во многих местах! даже в техпаспорте, хоть он и украинский....

))))))))))))

Ось натрапив,продаються від Е39 Мтех,і теж мітки такі самі.Можливо співпало.http://kiev.ko.olx.ua/uk/obyavlenie/zadnie-pruzhiny-bmv-e39-m-teh-IDb3Bp9.html
 
Знайдіть стару тему.
Один і той же номер пружин по ЕТК різної партії може мати різні мітки. І на самих пружинах номери відсутні. Не попіклувалися німці про ринок б.в пружин....

Я тому і запитував, бо номера не має.Виходить що підібрати б.в. пружини це лотарея без перевірки на стенді?А про нові відомо тільки секретному відділу компанії БМВ.Тобто пружини перевірили динамометром і упакували в коробку з відповідним номером.Хоча начитавшись в неті,однозначного висновку не їснує.
 
Виходить що підібрати б.в. пружини це лотарея без перевірки на стенді?

На крайняк парой менять.
 
Нажаль саме так. Я запитував людей, що не перший десяток років займаються оригінальними запчастинами.
 
не зміг в ЕТК побачити номер пружин на Е65.
 
На крайняк парой менять.

Та я одну вже не хочу).Я переживаю щоб пару не купити таку,щоб потім проставки не ставити.
 
не зміг в ЕТК побачити номер пружин на Е65.

Поиск детали -- специальное -- таблица рессор

В обычной категории номера пружин не показывает.
 
І так пошуки у нас не привели до позитивного результату.Перші пружини минулого тижня приїхали з заниженої підвіски.Прийшлось продовжити пошуки.Один з форумчан годував "завтраками" і пропав.В інших варіантах ціна на б.в. пружини викликала усмішку :sarcastic: (120-150 у.о).Але на носі Пасха,без машини ніяк.Довелось приймати термінове рішення.Варіантів з алегро було з 10 вибрано ще минулого тижня.Вчора вибрав і заказав самий нормальний варіант http://allegro.pl/bmw-e65-e66-amortyzator-tyl-tylny-sprezyna-lift-08-i5118680656.html. Сьогодні товариш погнав і забрав,на післяобіду вже були у мене.Ціна питання 405 злотих (2800грн),хоча варіантів в 2 рази дешевше було десятки.Я вибрав самі свіжі.
Мітки на фото (може ще комусь пригодяться).Товщина витка моєї пружини 11.8мм,у тих що купив 12.5мм.Кількість витків ідентична.







Кліренс в порівнянні з моїми на око ідентичний.Завтра сфоткаю і виложу.
 
Last edited by a moderator:
Слово зрослось з посиланням.Якщо не важко відредактуйте будь-ласка.Дякую.
 
Back
Top