К кому то конец света пришел?

RuS1k

Член Клуба
Joined
Nov 9, 2011
Messages
1,034
Age
36
Город
Чернигов
...или обратно нас всех [censored] ?:biggrin:
 
Last edited:
Зато дебилам, которые затарили свои закрома консервами, спичками, солью и т.п. теперь есть что жрать и палить долгое время)))))))))
 
Конец сегодня пришел к всем ДЕВЧЕНКАМ...кто хорошо себя вЁл весЬ год:biggrin:
 
Конец сегодня пришел к всем ДЕВЧЕНКАМ...кто хорошо себя вЁл весЬ год:biggrin:

а вдруг критические дни?))))))))
 
Так не веЗЬде же)))))))))))))))))))))))

Порвало в хлам)))))))))))))))))))))))) это пять))))


А вообще какой там конец света, сегодня ПЯТНИЦА)))) + Зарплатница = Конец света отменяется))))
 
Last edited:
+ Зарплатница
:) везет же тебе, а у нас на следующей неделе ожидаеться:(
Но ничего...главное что-бы была)))
 
"Это конец, Света!"
 
дай Бог...чтоб ни к кому не пришла Света с концом)))))
 
Я наверно проспал)))
 
дай Бог...чтоб ни к кому не пришла Света с концом)))))
:shok::shok::shok::yes::yes:
Тогда бы фраза звучала: "Это, конец СветЫ":)
 
К кому то конец света пришел?
Самопроизвольно выключился телефон и от этого в нем не прозвонил будильник утром. Опоздал на работу на 3 часа. Директор устроил отдельно взятый конец света в отдельно взятом кабинете :(
 
Так будильник работает и при выкл. телефоне???)))))))
А про опоздание ...то да...неприятно видеть конец у шефа в отдельном кабинете:biggrin:
 
Да ходит она к кому то регулярно.:biggrin:
 
Самопроизвольно выключился телефон и от этого в нем не прозвонил будильник утром. Опоздал на работу на 3 часа. Директор устроил отдельно взятый конец света в отдельно взятом кабинете :(

ППЦ - то же самое - будильник не звонил хз что с телефоном случилось. И конечно я опоздал на работу...
 
а я хотел с утра пошутить над тещей - отключить автоматы (электрические), но пожалел вдруг инфаркт хватит...
 
а я хотел с утра пошутить над тещей - отключить автоматы (электрические), но пожалел вдруг инфаркт хватит...

Ты что с людьми в возрасте так шутить нельзя, у меня дед вообще собирался сегодняшний день в погребе переждать, еле отговорили, отговорить то отговорили но продуктов накупил и в тот же погреб занес, боюсь что сейчас там и сидит....
 
Один знакомый дебиллоид всю ночь в гараже...в аля бункере просидел...вместе с КОРОБАМИ спичек...свечек...макарошек...Всё надеялся, что он, нищеброд, после 21 го станет лучше других )))Вот думаю...повесится теперь или нет )))
 
16.jpg
 
а я хотел с утра пошутить над тещей - отключить автоматы (электрические), но пожалел вдруг инфаркт хватит...
:rofl::rofl::rofl::rofl:

Я знаю к кому пришел "конец света", но наверное больше умственный.

Вот статья с сайта службы новостей ТСН
Через кінець світу київські вчителі скасовують уроки, а батьки залишають дітей вдома.
У столиці також знайшлися панікери. Деякі кияни чекають настання Апокаліпсису.
У київській школі на Троєщині вчитель географії скасував заняття, а в одному з садків тільки одну дитину з усієї групи до закладу.
Киянин Владислав Бовсуновский повідомив на своїй сторінці в "Фейсбук", що у дитини його знайомої сьогодні, 21 грудня, вчитель географії скасував уроки в школі. "Варто відзначити, що цей навчальний заклад знаходиться на Троєщині: "Інша частина школи його не підтримала, тому заняття все-таки будуть. Але вчитель географії повідомив, що не прийде", - написав Бовсуновський. Іншу ситуацію описала у себе на сторінці Тетяна Даниленко: "Чому ще можна в цій країні дивуватися? Телефонують о 13.00 з дитсадка: "Ваша дитина лишилася одна, усіх вже розібрали додому". У мене шок, бо в групі 18 малюків, у кожного з них досить ділові батьки, по кілька автомобілів в родині, а це розпал робочого дня", - описує Даниленко "Приїжджаю у повному нерозумінні, що відбувається. У групі - дійсно одна Христя і четверо вихователів. І одна з них мені, перепрошуючи, пояснює: розумієте, справа в тому, що сьогодні ж кінець світу обіцяли..." - резюмує опис подій мама дівчинки. Раніше повідомлялося, що до харківського бункера, який готовивили до кінця світу з осені, не прийшов ніхто. Тим часом на Закарпатті 20 людей закрилися в бункері, чекаючи кінця світу о 21:00.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/kyiv/cherez-kinec-svitu-kiyivski-vchiteli-skasovuyut-uroki-a-batki-zalishayut-ditey-vdoma.html
 
Last edited:
Back
Top