• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E30/31 ] Масло для М10.

HEINZ

Пользователь
Joined
Jan 16, 2013
Messages
37
Age
36
Город
Житомир
Яке "правильне" масло лити в М10 та коробку gеtrаg 5-ст ?
 
"Правильне" це як? Допуски в книжці є. Чуток більше інформації не можна дати?
 
Тобто якісне і найбільш підходяще.
 
Тобто якісне і найбільш підходяще.
Ви хочете вибрати найбільш підходяще масло і, при цьому, майже не даєте інформації про авто. Толку якщо я напишу вам лийте з допуском LL -98, або LL -01?

Невже важко написати всі дані машини ,стан двигуна, режим їзди і т. п.
 
Неважко,я неприпускав,що ці фактори мають вирішальне значення.
Стан двигуна гарний ,реальний пробіг мені невідомий.Їзжу динамічно,машина 86-го року.
Яка ще інформація потрібна?
 
Неважко,я неприпускав,що ці фактори мають вирішальне значення.
Стан двигуна гарний ,реальний пробіг мені невідомий.Їзжу динамічно.
Яка ще інформація потрібна?

Ваш двигун, м'яко кажучи, не примхливий до масла. Якщо присутня постійна динамічна їзда можна спробувати Xenum GP 10w40 якщо часто стоїте в пробках - BIZOL GREEN OIL 10W-40 (як дешевший варінт), якщо серйозних пробок немає і драйверська їзда не така вже й агресивна - BIZOL GOLD 10W-40

Ще варіанти

Двигун LIQUI MOLY Super Leichtlauf SAE 10W-40, Motul 6100 Synergie+ 10W-40

Коробка (якщо немає ніякої таблички біля пробки отвору куди масло наливається)
BIZOL GL4 SAE 80W-90, LIQUI MOLY Hochleistungs-Getriebeol (GL-4+) SAE 75W-90

Якщо стан двигуна на 5- то можна і 5w40 залити.

А бюджет який?
 
Last edited:
Дякую,дуже вичерпна відповідь! В заторах стою рідко. Схожу в гараж,подивлюсь,що на коробці написано. Бюджет в районі 100-120грн за 1 л.
 
Last edited:
Дякую,дуже вичерпна відповідь! Бюджет в районі 100-120грн за 1 л.

Нехило, є де розвернутися.

Якщо стан двигуна дозволяє, то ще кілька
Xenum GPX 5w40 з графітом, Motul 8100 x-cess 5w-40, Liqui Moly Synthoil High Tech 5w-40
 
Дякую,дуже вичерпна відповідь! В заторах стою рідко. Схожу в гараж,подивлюсь,що на коробці написано. Бюджет в районі 100грн за 1 л.
не заморачивайся над М10, 5W ему некчему
 
не заморачивайся над М10, 5W ему некчему
Таки ДА !
В М-10 заливаю 15W40 Sj/Cf(эт чтоБ чистый был),а в коробасе 100% синтетика 75W90...ну и в редукторе тоже...токо GL-4. Охлаждайка G-12(моноэтиленгликоль).Тормозуха Dot-4Super.В бачке омывателя-шампунь.В топливном баке-шмурдяк.Не пью,веду "здоровый" образ жизни.:biggrin:
 
Коробка (якщо немає ніякої таблички біля пробки отвору куди масло наливається

Немає табличкі,дивився.
 
Немає табличкі,дивився.
Значить всі дороги відриті ))

Ще + до вище згаданих Motul Motylgear 75W-90
 
Вельми вдячний всім за допомогу! Тему можна прикрити.
 
Мляяяяя!!!!!
Земляче навіщо придумувати ровер як давно придумали ренж-ровер)))
Для чого грати в лотерею і лити всяке на свій страх і риск, я думаю що масло для бмв має бути від бмв!!! і куплене воно має бути не в сумнівних місцях...
Тоді коли придумали М10 тоді ще повної синтетики небуло і його масляну систему побудували під напівсинтетику, це в кожній книжці пише що в М10 треба лити 10W40...
От дивись на ссилку і ціна некусається 68грн "що може бути рідніше рідного"
http://exist.ua/price.aspx?pcode=83+21+9+407+782
 
Ексист-отстой ! Затребуйте сертификат от поставщика.Приколисты.:mamba:
 
Добре пріколіст скажи де можна купити девше ексіста асортимент оригіналу і замінника по бмв???
Доречі соклубники з клуба Е21 під назвою "живая традиция" деякий асортимет можуть підігнати дешевше...
 
Дякую,дуже вичерпна відповідь! В заторах стою рідко. Схожу в гараж,подивлюсь,що на коробці написано. Бюджет в районі 100-120грн за 1 л.
////
...блин...ну за эти деньги можно смело покупать у официалов 0W-40 LL01 и подобные вопросы не задовать. А по сути 10W40 "ориджинала" будет и по деньгам хорошо, и головняка меньше(для себя я вывод сделал еще лет 10 назад, себе лью 5W40 оригинал).В коробку залил кастрол TAF-X...
 
Back
Top