• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

Муляж Аірбега

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Чи ставив хто небудь в такий руль заглушку (муляж аірбега).Цікавить чи буде робити сигнал.Тобто чи буде вона нажимати конструкцію з контактами сигналу?
//s08.radikal.ru/i181/1202/8f/b0f310121938.jpg[/IMG][/URL]

заглушка

 
Last edited:
думаю що буде,але що робить з "ошибкою" аірбега на приборці?
 
Премия Дарвина...
 
Могу более развернуто: ставить эмулятор вместо главной подушки безопасности я считаю верхом дебилизма, уж извините за прямоту.
Или может кто-то считает иначе?
 
Могу более развернуто: ставить эмулятор вместо главной подушки безопасности я считаю верхом дебилизма, уж извините за прямоту.
Или может кто-то считает иначе?

Ну какбы стремно без подушки ездить :shok:
 
А зачем так заморачиваться???:shok: Заглушки,эмуляторы, ошибки на приборке... Купите Ладу. Восмьорку!!! Там нема этих сраных аирбегов, которые доставляют Вам "баттхёрт" (читай - анальную боль). И прёт ничё так... :biggrin: В БМВ должно работать ВСЁ!!!
 
А зачем так заморачиваться???:shok: Заглушки,эмуляторы, ошибки на приборке... Купите Ладу. Восмьорку!!! Там нема этих сраных аирбегов, которые доставляют Вам "баттхёрт" (читай - анальную боль). И прёт ничё так... :biggrin: В БМВ должно работать ВСЁ!!!

Поддерживаю :declare:
 
а есть БМВ и без подушек, что тогда делать???
 
не ставить туда такие рули!!!
Ну хочет человек себе такой руль и все...:biggrin:
 
А по суті відповідь можете дати.Для стьоба є "Флєйм".
Це тимчасова міра.Бо тут де я зараз подушки найменше 300 баксів.А купив руля і хочу поставити пока так.Буду через місяць дома,привезу з польщі за пів ціни як мінімум і поставлю.
 
Last edited:
Могу более развернуто: ставить эмулятор вместо главной подушки безопасности я считаю верхом дебилизма, уж извините за прямоту.
Или может кто-то считает иначе?

Це вже моє діло шо мені робити.І не вам рішати.Головне щоб в вас все булоправильно і без дибілізма.
А по вашому як називається людина,яка на конкретно поставлене питання починає відповідати як угодно но не по суті.при чому вже не в перше.
 
Last edited:
Браво!
Пост месяца!
 
2mvibmw: Простите, а Вы на каком языке пишете? Я абсолютно отношусь, как к русскому, так и к украинскому языку, но смесь этих двх языков не приемлю ни в каком виде!
 
Стараюсь на українській.Тепер буду конролювати це.просто не думав,що в технічому розділі це буде проблемою.
 
Last edited:
Yurik .
Ви як представник"Адміністрації сайта",як відноситесь до того,що люди пишуть не по темі,при чому позволяють собі грубити?Це не являється порушенням правил?
 
Last edited:
До того, як Ви розповіли, що це тимчасово до купівлі подушки безпеки, я й сам, грішним ділом, думав сказати Вам щось на кшталт того, що писали люди вище. Проте втримався! :) Так що я їх дуже добре розумію і звинувачувати в цьому не можу.
А щодо мови - не калічте ні одну, ні іншу. Пишіть грамотно якоюсь однією, не робіть "суржика". :thank_you2:
 
До того, як Ви розповіли, що це тимчасово до купівлі подушки безпеки, я й сам, грішним ділом, думав сказати Вам щось на кшталт того, що писали люди вище. Проте втримався! :) Так що я їх дуже добре розумію і звинувачувати в цьому не можу.
А щодо мови - не калічте ні одну, ні іншу. Пишіть грамотно якоюсь однією, не робіть "суржика". :thank_you2:

А що міняє те що я розповів.Я задав питання про сигнал,а не в кого які думки з цього приводу.
І чому на форумі подвійні стандарти.Одним можна відверто хамити,а за відповідь на хамство "бан"?Чи правила існують тільки для того,щоб було на що спертись блокуючи.можете дати відповідь?Дякую.
 
А що міняє те що я розповів.Я задав питання
Тех, кто получает премию Дарвина, тоже мало что волнует... А резкость в ответах - это всего лишь ответная реакция на глупость, в большинстве своем пропорциональная, почему Вы решили что это хамство ?
 
Back
Top