• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] М51 2.5 tds 1998 проблеми з двигуном

fron

Пользователь
Joined
Jan 27, 2017
Messages
333
Age
33
Город
Тячев
всім привіт! така от в мене проблема. Авто як трохи постоїть або просто при їздні глохне і не заводиться, але коли пшикаю в колектор "легким стартом" або буть якою "пшикалкою" авто заводиться ідеально і їде як і нічого не було. Можна 2-3 години кататись а можна 20хв і треба пшикати.
Що це може бути? поясніть буть ласка...
 
По симптомам похоже на ТНВД.
 
По симптомам похоже на ТНВД.

теж до цього схиляюсь
коли даю 4-5тис об.. в магітсралі від фільтра тягне повітря...багато бульок
 
Мишки плакали, кололись, але продовжували їсти кактус....

Fron, це у вас така забава - взяти недобитка, колупатися з ним, а потім брати іншого? Тільки у мене на пам'яті - е65, е28, тепер е39....
Чи ви ремонтом чужих авто займаєтесь?
 
купив-продав.
якщо є з цього непоганий заробіток то я думаю нічого страшного в цьому нема
Наведу приклад: взяв тепер е39 525тдс 1998р за 4800... з проблем то те що заводиться тільки коли пшикнути ефіром, не працюють ліві ЕСП
і немає тросика відкривання капота та обшики багажника..
 
якщо є з цього непоганий заробіток то я думаю нічого страшного в цьому нема
Разрешите поинтересоваться....а платят Вам за что?
 
якщо є з цього непоганий заробіток то я думаю нічого страшного в цьому нема
Тобто поради по ремонту від форумчан не допомагають вам власне авто відремонтувати власноруч, а забезпечують купи-продайний бізнес?
 
Тобто поради по ремонту від форумчан не допомагають вам власне авто відремонтувати власноруч, а забезпечують купи-продайний бізнес?

Франшизу должен платить!?)))

теж до цього схиляюсь
коли даю 4-5тис об.. в магітсралі від фільтра тягне повітря...багато бульок

Если других проблем нет по мотору, то реставрируйте/меняйте насос и вперед на авторынок))
 
Back
Top