• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E65/66 ] Ошибка DSC

alfa7279

Пользователь
Joined
Feb 4, 2014
Messages
25
Город
Нововолынск
Выскакивает ошибка DSC и пропадает газ на сек 20-30. После перезаводки пропадает. Потом может через некоторое время опять выскочить и пропадает газ , машина не глохнет ,обороты холостые. мотор 3,0 дизель 2006. Может выскочить или с утра или после 100-120 км.ч
 
Чудова порада:biggrin:
 
Чудова порада:biggrin:
Яке запитання, така і порада.
Зазвичай в гаражі щось питають, а не просто констатують факти. До того ж, питання задають тоді, коли щось не виходить зробити.

Ви щось робили для вирішення проблеми???? Де коди помилок системи??? Почитайте для початку машину компом.

Хто і чим може допомогти, якщо ні питання не прозвучало, ні подробиць важливих не озвучено???
Як можна машину через інтернет полагодити?
 
Я й питаю. Зранку машину завожу з пів-оберта , виїжджаю і через декілька хвилин вискакує помилка DSC і пропадає газ , тільки холостий хід. Заглушу через 2хв заведу їде добре . Можу по трасі проїхати 100-200 км все добре , а потім вискочить знову і пропаде газ. Мушу перезаводити. На діагностиці сказали ,що потрібно коли вискочить помилка підключити до компа і тоді буде видно що це,тому й пишу на форум. Бо їжджу на дальні відстані і не прикольно їхати так
 
На діагностиці сказали ,що потрібно коли вискочить помилка підключити до компа і тоді буде видно що це,тому й пишу на форум.
На діагностиці нічого не сказали, то що можна по форуму сказати???
Якщо помилка запалювалася - вона буде в пам'яті системи.
Прочитайте помилки, тоді можна буде щось кумекати. А поки - розмова ні про що.
 
Я й питаю. Зранку машину завожу з пів-оберта , виїжджаю і через декілька хвилин вискакує помилка DSC і пропадає газ , тільки холостий хід. Заглушу через 2хв заведу їде добре . Можу по трасі проїхати 100-200 км все добре , а потім вискочить знову і пропаде газ. Мушу перезаводити. На діагностиці сказали ,що потрібно коли вискочить помилка підключити до компа і тоді буде видно що це,тому й пишу на форум. Бо їжджу на дальні відстані і не прикольно їхати так

Приїзджайте у середу-четвер,помилки почитаєм.Телефон у профілі є.
 
який номер телефону?
 
який номер телефону?

Мобильный номер телефона есть в профиле автора сообщения. В разделе "Обо мне".
 
Back
Top