Перекличка

bsvif

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
62
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
Просимо відписатися всіх, хто з Івано-Франківської області

1. bsvif, Сергій, BMW 318i E36
тел. 0342 сім три вісім вісім сім вісім
 
Last edited:
ну поскольку я сейчас с ИФ области, давай и я перекликнусь

KGB_SSSR, Алексей, BMW e39
 
Flin, Василий, BMW 530d Е39
 
BigStar, Назар, BMW 318i E36
 
Paradox315, Валера bmw315 Е21
 
Misha-dc Misha BMW 318i e46
 
маловато.... Леха,ты чем пол года там занимаешься? готовь филиал к открытию! по оперативным данным пол Франковска бмв юзают...
 
І що там на рахунок зустрічей??? Що, коли??? де всі???
 
І що там на рахунок зустрічей??? Що, коли??? де всі???
Пропонуйте варіанти........
 
так як я знаходжуся в Снятині більше ніж у Чернівцях БМВ Е30
 
...
 
Last edited:
Доброго дня. Перше моє повідомлення буде тут, в перекличці. Підіб'ю весь список. Територіально в м.Долина.
1. bsvif, Сергій, BMW 318i E36
2.KGB_SSSR, Алексей, BMW e39
3.Flin, Василий, BMW 530d Е39
4.Partizan, Толік, BMW E30 coupe
5.BigStar, Назар, BMW 318i E36
6.Paradox315, Валера bmw315 Е21
7.Misha-dc Misha BMW 318i e46
8.troishnik
9.kovbaska, Анатолий BMW 316 e30
 
Власників BMW в нашому місті є значно більше,смисл даної переклички
 
+1 Liotsa e46 316
 
По вихідних можна легко збиратися в Івано-Франківську. А місце давайте узгодимо. Треба показати що франківські не відстають))))
 
1. bsvif, Сергій, BMW 318i E36
2.KGB_SSSR, Алексей, BMW e39
3.Flin, Василий, BMW 530d Е39
4.Partizan, Толік, BMW E30 coupe
5.BigStar, Назар, BMW 318i E36
6.Paradox315, Валера bmw315 Е21
7.Misha-dc Misha BMW 318i e46
8.troishnik
9.kovbaska, Анатолий BMW 316 e30
10.Liotsa e46 316
Можна робити зустрічі, притягнути фотографа, сюди фото скинути. Для мене важливо знати, що коли я буду в ІФ і мені потрібна буде допомога, то є на кого надіятись. :) І сам радий допомогти чим зможу. Те що власників багато то факт, але клубних машин дуже мало. Зараз моя машина на ремонті, купив тиждень назад, як заберу зроблю бортовий і можна буде першу зустріч організувати, наклейки клубні купляти і вести активне клубне життя. :)
 
1. bsvif, Сергій, BMW 318i E36
2.KGB_SSSR, Алексей, BMW e39
3.Flin, Василий, BMW 530d Е39
4.Partizan, Толік, BMW E30 coupe
5.BigStar, Назар, BMW 318i E36
6.Paradox315, Валера bmw315 Е21
7.Misha-dc Misha BMW 318i e46
8.troishnik
9.kovbaska, Анатолий BMW 316 e30
10.Liotsa e46 316
Можна робити зустрічі, притягнути фотографа, сюди фото скинути. Для мене важливо знати, що коли я буду в ІФ і мені потрібна буде допомога, то є на кого надіятись. :) І сам радий допомогти чим зможу. Те що власників багато то факт, але клубних машин дуже мало. Зараз моя машина на ремонті, купив тиждень назад, як заберу зроблю бортовий і можна буде першу зустріч організувати, наклейки клубні купляти і вести активне клубне життя. :)
Я допоможу чим зможу, можна надіятися!:mail1: Фотографа можу організувати від себе))
 
Пора уже визначатись з місцем та датою...
 
Та біля Арсену можна, в наступну суботу, з годиною треба щоб всім підходило. Я поки пішохід, міняють ланцюг і зірочку, скоро маю забрати авто. Явка обов'язкова в чистому автомобілі. :)
 
Раніше здається збирались біля маг. "Турист" (північний бульвар), але мені все рівно куди їхати, головне щоб були бажаючі.....
 
Біля Туристу по кольці ще можна подрифтувати...там і змагання були. Отже вже троє бажаючих. :)
 
Я з вами, отже четверо!!))) Довайте, після обіду, щоб всім підходило! Народ підтягуйтесь буде цікаво)))
 
Треба з контактуватися ще й по телефону, не кожного дня на форумі!
 
Я за...отже п'ятеро...звичайно краще в неділю, але постараюсь бути...:dirol:
 
Отже 21 січня 2012 року о 15:00 біля м-н "Турист" (прохання усіх бажаючих добавлятись!!!)
1. Flin.
2.........
 
C удовольствием бы приехал, но я только 22 возвращаюсь из Киева.
Если еще надумаете провести встречу - я в деле!)
 
Отже 21 січня 2012 року о 15:00 біля м-н "Турист" (прохання усіх бажаючих добавлятись!!!)
1. Flin.
2.BigStar.
3......
 
Копіюйте весь список і вставляйте своє ім'я :) Постараюсь встигнути, хоч думаю варто б було трохи пізніше, на годину четверту-п'яту.
1. Flin
2. BigStar
3. Kovbaska
 
Back
Top