Планую подорож. Польща, Краків та поблизу.

sova_E60

Пользователь
Joined
Nov 16, 2011
Messages
1,482
Страна
Украина
Город
Днепр
Збираюсь до Польщі, Кракова.
В Кракові, Катовіцах, Величці, Закопане вже бував.
Збираюсь заїхати до Попрада та околиць.

Може підкажете цікаві місця, десь 200-300 км поряд. Можливо, щось пропустив ?
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Так Попрад - це ж Словаччина, хіба ні ?!?
 

sova_E60

Пользователь
Joined
Nov 16, 2011
Messages
1,482
Страна
Украина
Город
Днепр
так. але від Закопане через Ліптовський Мікулаш аж 140 км.
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
А шо, выпускают уже!?)
 

sova_E60

Пользователь
Joined
Nov 16, 2011
Messages
1,482
Страна
Украина
Город
Днепр
а шо, нє ? :)
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Так якщо вде був у Польщі, то навіщо знову туди?!? Краще вже через Ужгород у Словаччину відразу (по Україні все ж дешевше за рахунок нижчої вартості палива і т.д.), поїздити по Словаччині (хоча, якщо чесно, немає там що дивитись), відвідати (якщо відкриють) один з найбільших аквапарків в м. Бешенева, озеро-водосховище красиве поруч (Ліптовська мара) і чкурнути в сусідню Угорщину на термали і вино. Поруч основні регіони виноробства Угорщини: Егер та Токай.
Якщо це не поєднано з «робочою поїздкою», то треба відвідати щось нове.
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
А шо, выпускают уже!?)
Ще ні... Тільки при наявності робочих віз у галузі с/г та транспортних перевезень. Це стосується прикордонних КПП з РП, Словаччиною та Угорщиною.
 
  • Like
Reactions: RAI

sova_E60

Пользователь
Joined
Nov 16, 2011
Messages
1,482
Страна
Украина
Город
Днепр
дякую.

я був вже там, але хочу ще.

аквапарк в м. Бешенева хочу відвідати.

хоча в Польщі термальні теж є.
і планую заїхати в Gorący Potok, Osiedle Nowe, Шафляры, Польща.
 

sova_E60

Пользователь
Joined
Nov 16, 2011
Messages
1,482
Страна
Украина
Город
Днепр
Словаччину знаю мало ( Кошице ), але враження про неї поки що теж - таке-сяке...
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Словаччину знаю мало ( Кошице ), але враження про неї поки що теж - таке-сяке...
Вона вся така. Змінити враження може тільки зимовий відпочинок, так як гірськолижні курорти кращі, аніж у Польщі.
Дууууже хороші термали в Польщі-це Буковина Татранська. Недешево, але, на мою думку, - найкращі в регіоні.
Але це все «ніпрощо» в порівнянні з угорськими термалами. За вмістом корисних мінералів у воді їм немає рівних у Європі.
Якщо все ж таки Польща - спробуйте копальні у м. Бохня. Не так помпезно, як у Велічці, але в рази дешевше, також вражаюче. Ну і вартість готелів у Бохні нижча, аніж у Велічці та Кракові.
 

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Венгерские и Словацкие термы с разной водой, соответственно от разных недугов. Есть в Словакии термы, где у неподготовленного голова через 15 минут закружится, в Венгрии таких нет в принципе.
По делу, если Попрад: термы в примерно 15 км., поселок Врбов, вода очень активная. Если ехать со стороны Кошице, то по дороге будут несколько больших замков-достопримечательностей (нужно сворачивать с платной дороги). От Попрада до Татр примерно 10 км., самое начало Татр поселок Смоковец, можно на машине, но ездит комфортная электричка. Если хочется посмотреть на горы, от Смоковца едете налево на Штребске Плесо (можно и электричкой), направо будут Ломницы в них сейчас делать нечего. Короче по Попраду если интересно спрашивайте. Но может все быть закрыто из-за карантина.
 

sova_E60

Пользователь
Joined
Nov 16, 2011
Messages
1,482
Страна
Украина
Город
Днепр
дякую дуже за підказку.

звісно, їхатиму після всього цього бардаку.
 

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Мои любимые термы это Венгерские Хайдусобосло и Словацкий Врбов (Попрад), езжу я туда можно сказать часто, по этой местности могу много подсказать. Единственное все мои поездки это заезжаю через Венгрию, выезжаю через Словакию, т.е. допустим 4 дня Венгрия + 4 дня Словакия, расстояние между этими странами ерунда.
 

Ingenieur

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
2,614
Age
40
Страна
Украина
Город
Киев
1. ікона божої Матері в Ченстахові якщо полюбляєте таке.
2. Найбільший аквапарк Європи відкритий в лютому 2020, але на даний момент закритий через карантин, 270 км від Кракова, 40 км від Варшави, 70 км від Лодзя.
3. Аушвиц-Біркенау між Катовіце і Краковом, але ж знову на любителя, якщо з дітьми їхати то там їм не цікаво, такий самий варіант і Майданек в Любліні.

між Краковом і Катовіце, Вроцлавом з нового особливо більше немає, густонаселені промислові райони, якщо щось нове то та північ: там де Познань, Варшава, Гданськ.
 

Ingenieur

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
2,614
Age
40
Страна
Украина
Город
Киев
в селі Stępina (між Тарнувом і Жешувом) Бункер для поїздів нацистів якщо цікаво таке, там є платні екскурсії. бункер не великий,
був там влітку, на вулиці +30, всередині +12, коротше - на любителя.
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
Ще ні... Тільки при наявності робочих віз у галузі с/г та транспортних перевезень. Це стосується прикордонних КПП з РП, Словаччиною та Угорщиною.
Я тебе прошу..)))) 200 злотих і ти вже там) Чи тут)
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Я тебе прошу..)))) 200 злотих і ти вже там) Чи тут)
Я так бачу, з тобою країну не збудуєш ...
Але гроші заробити можна.
:LOL::ROFLMAO::LOL:
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
А если с детями ехать, то куда лучше? Что бы и им было интересно, и себе здоровье поправить :)
(из термальных интересно было бы польза для кожи и суставов).
 

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Суставы - Венгрия. Но с детьми там наверное делать нечего, это если упор делать на термы.
 

Architect

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
2,463
Age
54
Город
Киев
Я извиняюсь за дремучесть, а что вы водой лечите?
 

sova_E60

Пользователь
Joined
Nov 16, 2011
Messages
1,482
Страна
Украина
Город
Днепр
водою лікують багато хвороб. і через прийом ванн, і через пиття.

СПА процедури - це ще й задоволення.
 

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Я извиняюсь за дремучесть, а что вы водой лечите?

Венгрия - суставы и ту болезнь когда на погоду крутит, не знаю как она называется. Словакия - нервы, сердечно сосудистая система. Не буду вот прям утверждать, что это супер помогает, так как езжу скорее для профилактики. Но учитывая там огромное количество людей (в основном пожилых), с абсолютно всей Европы (даже скандинавские номера мелькают нередко), то врядли это эффект плацебо.

СПА процедури - це ще й задоволення.
Термы делятся на развлекательные, куда в основном ездят туристы проездом и туда пускают всех, много есть подобного и при аквапарках. И есть сугубо лечебные - Хайду, Хевиз, Врбов. Детей до 14 лет туда не пустят. А выглядит со стороны это примерно так, часть людей как поплавки сидят в воде, часть шастает по процедурам/стоит в очередях на процедуры, часть шастает по врачам. Воспринимается это не как СПА, а скорее как мед.процедура, так как то еще удовольствие недельку по 6-8 часов в день просидеть без активности в горячей воде, хотя сложного ничего нет, главное летом туда не ехать.
 

Bmwsnik

Пользователь
Joined
Oct 15, 2015
Messages
177
Age
47
Город
Киев
Кажись в этом году никто-никуда не едет(((
Польша вон открыла границу с шенгенской зоной, а от
нас только заробітчан пускают(
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
Так еще рано вроде.. дурь еще не вся в головах выветрилась.. я думаю в июле спланировать поездку.. если, конечно, не будут на границе тыкать всякие градусники со шприцами в задницу и в рот..
 
Top