Получение страховой выплаты после ДТП по КАСКО и ОСАГО. Проблемы и их решение

yanichko

Пользователь
Joined
Apr 14, 2014
Messages
21
Город
Ужгород
Предлагаю вернуть то, что Вам не доплатили или не выплатили совсем, сэкономив Ваше время и нервы. Вам достаточно только составить доверенность, и ждать положительного результата, который я Вам гарантирую. Причем понесенные Вами затраты в конечном итоге будут полностью компенсированы. Буду рад Вам в этом помочь.
 
Доверенность на что? И чем можете гарантировать? Документально или "зуб на холодец"?)
 
Спочатку виклади приблизно суть проблеми! щоб я не тратив Ваш і свій час!!! ОК??? можно і в лічку!
 
Складывается впечатление, что первый и последний пост писали два совершенно разных человека.
При чем, первый хотел произвести хорошее впечатление, а второй наоборот.
Не буду вам ничего рассказывать :thank_you2:
 
Назву теми просто скопіював з сайту юр.допомоги!! За те, що Ви розкажете в чому суть проблеми грощі з Вас я не беру!!! чому попросив спочатку описати проблему тому, що зачасту люди звертаються до мене з фразою "попав в ДТП - як я можу побільше накрутити суму, щоб заробити на страховому відшкодуванні" - яким я відразу відмовляю! А ось повернути те, що Вам належить або ж оскаржити незакону відмову це я можу!! юристи вибивають с клієнів лише грощі, немаючи при цьому спеціальних знань саме в сфері страхування і зймаються всі, що пропонують...я ж займаюсь саме допомогу у отримані страхового відшкодування і зачасту маючи знання, щодо психології врегулювльника (страховика) у мене виходить вибивати грощі лише на підставі декількох дзвінків до стахової, а деколи написанням 1 чи 2 скарг! Але я ніколи не стараюсь затягнути чи Вас чи страхову до суду, так як це трата Ваших грошей і довге розтягування!!!!!!
 
Back
Top