• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ Все|другие модели ] Постороній шум у двигуні

Без навесного в начале проверьте характер звука...сняв ручейковый ремень.
 
Якщо ланцюг грм, скільки вартує заміна,матеріали?
 
є відео або покрокова інструкція як це зробити?
 
Знущаетесь? Ви власноруч полізете міняти ланцюги???
 
Знущаетесь? Ви власноруч полізете міняти ланцюги???
це я про "Без навесного в начале проверьте характер звука...сняв ручейковый ремень." :). Ясна річ, що не полізу
 
Сьогодні з"їздив до знайомого майстра, він сказав, що це не ланцюг, подзвонив до свого знайомого бмвіста і той сказав, що 250к ланцюг повинен від"їздити. Поки що грішать на форсунки.
 
меняйте цепь... и то побыстрее
тут камрады на 20ткм стыкались с проблемой цепи на N47, а вам специалист о 250ткм
 
Сьогодні з"їздив до знайомого майстра, він сказав, що це не ланцюг, подзвонив до свого знайомого бмвіста і той сказав, що 250к ланцюг повинен від"їздити. Поки що грішать на форсунки.

Как вам спец еще не сказал, что тут миллионник!?:biggrin:

меняйте цепь... и то побыстрее
тут камрады на 20ткм стыкались с проблемой цепи на N47, а вам специалист о 250ткм

Товарищ дело говорит:))
 
меняйте цепь... и то побыстрее
тут камрады на 20ткм стыкались с проблемой цепи на N47, а вам специалист о 250ткм
я нічого не стверджую але якщо проблема в лансі, чому при прогріві проходить і під час газування не чути її?
 
Как вам спец еще не сказал, что тут миллионник!?:biggrin:



Товарищ дело говорит:))
так що тепер кожних 10к разом з маслом цепуру міняти? Думаю що проблема в автомобілях була, а саме, що зроблені ці бмв для країн східної європи, тому там і з лансом проблеми. Щось не чутно, щоб у німців такі проблеми були.
 
я нічого не стверджую але якщо проблема в лансі, чому при прогріві проходить і під час газування не чути її?

Тому що металл при нагреве расширяется, зазоры меньше и шума меньше, то же самое и с гидрокомпенсаторатми присходит.
 
Сьогодні з"їздив до знайомого майстра, він сказав, що це не ланцюг, подзвонив до свого знайомого бмвіста і той сказав, що 250к ланцюг повинен від"їздити. Поки що грішать на форсунки.
Ну і чудово. Не забудьте тільки відписати потім, коли проблему вирішать знайомі бмвісти.
 
ок, я так розумію, що БМВ офіційно визнала цей брак і міняє безкоштовно. Але якщо я пригнав бурміка від німців, до кого мені звернутися, щоб це зробили?
 
до знайомих бмвістів, звісно )))
безкоштовно ніччо не міняють (
 
Back
Top