Потрібна допомога в м.Боярка Києвского р-ну

MNZK

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
24
Город
Ровно
Потрібно найти чоловіка в м.Боярка.2 роки назад купив там БМВ а данні власника згубив.Зараз хочу переоформити машину.Якщо є хтось хто може допомогти одноклубнику напишіть в пп.Дякую всім хто відгукнеться.
 
Что купил хоть? Может адрес есть?
 
дай какую-то инфу. найдем)
 
где именно в Боярке и какой кузов?
 
Кузов е36 чорний седан 318іс в м-пакеті держ номера аі 8822 сі.Номінального хазяїна звати Вова а машина оформлена на його зятя.Тоді він їздив на е36 купе 328 чорна в м-кульку ).Дома в паперах є точні адреси їх зможу написати тільки завтра.
 
хто реально може і хоче допомогти напишіть в приват і я відпишу точну адресу
 
Є точні адреси але не хочу в загальний темі світить.Напишу в приват тому хто зможе з"їздити і переговорить.Або наберіть мене на тел. о5о67оо597 або о981333385.
 
Из Боярки: я, Кубинец...и еще парочка человек. Присылай что есть, попробуем помочь.
 
Кузов е36 чорний седан 318іс в м-пакеті держ номера аі 8822 сі.Номінального хазяїна звати Вова а машина оформлена на його зятя.Тоді він їздив на е36 купе 328 чорна в м-кульку ).Дома в паперах є точні адреси їх зможу написати тільки завтра.
По-моему это Дорн,если не ошибаюсь! только у него было 2 года назад,черная 328 в М пакете+купе
 
Last edited:
ага Дорн!Знаєш його?чи телефон його?
 
ага Дорн!Знаєш його?чи телефон його?

Да,знаю, БМВист)
Привет,если не срочно могу узнать через.День - Два!
 
Да лишнім не буде!А я буду дуже вдячним!
 
Back
Top