Потрібні ДОНЕРИ крові, 31.01.2017 на 9:00 Братиславська 5а

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Друзі, щойно наш однофорумчанин зателефонував до мене з проханням допомогти його синочку, який зараз в дуже критичному становищі.
Він нещодавно вже створював тему, але зараз сам не має змоги цього зробити
http://www.bmwclub.ua/threads/173988-Допоможіть-ТЕРМіНОВО
Профайл Артура

В кого є змога прохання з'явитись завтра(31.01.2017) на 9:00(може і пізніше можна, треба уточнювати у Артура) в Інститут сердця на Братиславську 5а.
Прізвище малого Малярчук
Якщо потрібно буде - Артур згодний завезти, відвезти, зробить все що треба. Бажано 3+, але по великому рахунку це не важливо, підійде будь яка.

Ось документ підтверджуючий діагноз:
111.jpg
Фамілію та номер картки замалював я з Прохання Артура. При бажанні він покаже оригінал при зустрічі.
Ось коротенька інструкція для донора.
viber image.jpg

Сподіваюсь що видно картинки...


Ось контакти:
Артур 068 070 7770.
 
Ребята, у кого есть возможность - помогите Артуру, нужна любая группа крови!!! Ему дают кровь из банка и уже начинают щемить, у него "долг" больше 10 доноров... он уже думает что бы платить деньги донорам.... поверьте там и так ОГРОМНЫЕ суммы на ежедневное поддержание ребенка, давайте хоть донорскую поддержку окажем... Я понимаю, это все звучит странно, но, к сожалению, у нас такая медицина...
там пункт приема крови очень современный и цивильный - все быстро делают, и даже на машине пускают на территорию - можно нормально припарковаться..
 
Back
Top