Прикольные картинки :)

..... я ЗАПАДЕНЕЦЬ-БАНДЕРА ....

Ого собі :shok:
Ви чому прям так!??)
Це Ви мені, буцімто я ЮЖАНІН а не шарю в рідній мові ? :blush: ;) , якщо так, то я намагаюсь ;) ось тут написав, буцімто без помилок!? Га? Чі ні!?:yes:
 
Ого собі :shok:
Ви чому прям так!??)
Це Ви мені, буцімто я ЮЖАНІН а не шарю в рідній мові ? :blush: ;) , якщо так, то я намагаюсь ;) ось тут написав, буцімто без помилок!? Га? Чі ні!?:yes:

Так там жеж не про нашу «солов‘їну«. Все нормально, ЮЖАНІН, в тебе получається...:biggrin:
 

Attachments

  • B7AE8EB0-ED95-443B-8A65-71C0A20017D3.jpeg
    B7AE8EB0-ED95-443B-8A65-71C0A20017D3.jpeg
    79.5 KB · Views: 131
Так там жеж не про нашу «солов‘їну«. Все нормально, ЮЖАНІН, в тебе получається...:biggrin:

Якась нова і бліда інтерпретація старого мему:

Короче, залез я в холодильник, взял помидору, огурец, зелень, хотел салат сделать. Ну естественно, салат надо делать с майонезом, иначе какой нормальный человек его есть будет. Я все нарезал и вдруг понял, что майонез я забыл, чёртов слоупок. Открываю холодильник, беру майонез и вдруг понимаю, что передо мной лежит сало. Никогда раньше не ел сала, а тут вдруг захотелось, ну думаю, раз захотелось, почему бы и не съесть. Пока заправил салат, нарезал сало, все как положено, покушал и тут вдруг все перефарбувалося у жовтоблакитний колiр, гул та рокiт, їбати в сраку, що за гімно, нічого не зрозуміло, вилазить із землі Тарас Шевченко и каже якусь ***ню про москалів і мораль, старий педаль, хулі йому у землі не лєжалось бл?*:!? Відтепер окрім української мови я ні*уя не розумію. Здається сало було прокляте....
 
201f69db26001660bededeb626617d12.jpg
 

Второй день не могу успокоиться. :rofl: :rofl: :rofl:
Толи в настроение попало, толи .....:biggrin: :biggrin: :biggrin:
 
А за рулем Коломойский:biggrin:? Не?
 
С Праздником Господа!!!!

IMG-20181030-WA0000.jpg
 
Last edited:
Зима. В сільпо завезли свіжих москалів:biggrin:

Dqr_b98XQAEU1gW.jpg
 
Back
Top