• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E32/34 ] Проблема з освітленням

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Всіх вітаю ,значить вилізла така проблема - перша : коли вмикаю габарити вперше ,все загорається,ближній вмикаю загорається лише ліва фара,знімаю фішку з правої,вдіваю,все горить,комплект ксенона новий. Далі цікавіше : буває одразу ,буває як трохи проїду не вмикаються поворотники і не загорається аварійка коли її вмикаєш, буває в русі запрацює,але в більшості випадків - ні. Не знаю чи впливає на такі сюрпризи що машина вже прогріта .Коли наприклад трохи проїхав, заглушив,запускаю знову, вмикаю габарити, не загорається,ні передні ні задні,вмикаю ближній, знову-таки правий ближній не загорається. Все що робилося по електриці вже мною - це лише замінив комплект ксенона, так як старий після мийки двигуна перестав працювати,до того старий ксенон працював як потрібно,і ще замінив лампочки габаритів з діодних на класичні. Все!!!! Більше нічого не робилось і нікуди не лазилось. Допоможіть хто може!
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Значить вчора провів експеримент: завів трохи попрацювала, включив аварійку - закліпала, включив габарити - загорілися, включив ближній - загорілася ліва, з правої скинув фішку, одягнув - горять обидві, вимкнув ближній, на робочій машині, включив - горять обидві. Вимкнув аварійку, включаю поворотники - моргають обидва, вимикаю, включаю аварійку - моргає.
Так моргаємо і світимо до робочої температури. Глушу, запускаю через пів хвилини, включаю: габарити не горять, ближній знову одна :(, поворотники і аварійка не реагують. Заглушив, через хвилин 10 запускаю, включаю: габарити - горять, ближній знову одна, включаю аварійку - пару раз моргнула і тиша .
Ось така містика! На даному етапі знайшов блок ЛКМ, їде, і на вихідні чекаю електрика з компом. Результат відпишу, а то хіба мало, кому може допоможе!
 

bumer_ANG

Moderator
Joined
Mar 30, 2013
Messages
11,789
Город
Счастье
чекаю електрика з компом.
даремно. нічим комп вам не допоможе.
Схема і контролька. Не тестер. Саме контролька.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
даремно. нічим комп вам не допоможе.
Схема і контролька. Не тестер. Саме контролька.
Ну побачимо,справа в тому що до мийки двигуна ,старий ксенон і аварійка з поворотниками, працювали як потрібно ,правда світив гірше ніж галогенки на моїй колишній 30-ці.))
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Значить продовжую: з електриком поки не зрослося, так як виявилося він не на місці (а домовлявся я через людину за нього) і буде тільки на початку березня, але по телефону описав проблему, значить з приводу ближнього порадив спробувати поміняти блоки розпалювання місцями - не допоможе значить брак. За аварійку і поворотники потрібно все одно до нього.
Значить пішов робити, поміняв місцями, накидаю клеми, запалювання, включаю аварійку (про всяк випадок) і тиша, габарити - горять, ближній - горять ОБИДВІ !!!!! Вимикаю все. Знову запалювання, габарити, ближнє - все горить, ну думаю "лёд тронулся", ура і т.д. Дістаю блок лкм який приїхав, міняю, включаю аварійку, повороти - все моргає. Ну думаю щастя привалило - переміг проблему.Потом ..... а що якщо: знову ставлю свій старий блок лкм включаю аварійку, поворотники - моргають! Я тут вже думаю що за на ...., ну думаю залишу той що приїхав, міняю, включаю - і блін тут вже мізки починають закипати - нічого не моргає, через якийсь час знову включаю - не моргає, це пипець якийсь. ... Але однією проблемою все ж стало менше - ближній горять обидві, а то думав вже знімати, і на заміну по гарантії, а тут щё, зараза, вушко фіксатора одне, на фішці зламав ☹️
Так що поки що цілком і повністю проблема не вирішилася, чаклуємо і молимося далі, тільки тепер вже потрібно "мага" дочекатися, а поки спостерігаємо за містикою :unsure:!
Усім добра!
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
І знову "здрастє")), "недолго музыка играла", як кажуть, або рано радів, хоча проблема дійсно схожа на містику. Значить як засвітили обидві фари виїхав проїхатися, як раз під вечір, але ще світло, поїхав, і о чудо: поворотники і аварійка працюють як годиться !!! Але тут вже сутінки, включаю фари і не горить не одна ...... в цей момент я згадав всі непристойні слова, які вживаю вкрай рідко, але це мені не допомогло, і без світла поїхав додому. Приїхав і знову під капот, скидаю фішку, одягаю, загоряється, але тільки одна, з другою цей фокус не пройшов. Тепер варіант тільки один: пробувати обміняти ксенон, якщо за пару днів не станеться дива :). Або ж плюнути і поставити галогенки. По приїзду ,до речі, поворотники і аварійка продовжувала працювати адекватно, після тогко як глушив в запускав двигун. Ось така дурниця, запобіжники що відповідають за роботу фар - всі цілі. Єдине що ще, може на що впливає це я відразу не вказав: що габарити - запаралелені : правий працює від лівого, але це вже буду виправляти по весні , по теплу усувати, хоча до цього вони також працювали і світили.
 

alex21124

Пользователь
Joined
Feb 20, 2012
Messages
673
Age
35
Город
Киев
Ох там и полазили в ней уже.
Угадать с этой стороны монитора в чем теперь там причина невозможно практически.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Ох там и полазили в ней уже.
Угадать с этой стороны монитора в чем теперь там причина невозможно практически.
Що є ,те є,якщо заміна блоків розпалювання не допоможе ,тоді вже й не знаю ,підкину галогенки побачу що покаже ,а так да колхоза вистачає : елементарно не працював омивач скла,поміняв нові моторчики,все з'єднав,потім почав шукати проводку методом підбора з тих проводів що стирчали ,так як бачок у мене з інтенсивом,знайшов ,під'єднав, працює. З правої сторони ще знайшов відкусані провода,кольором схожі на проводку габаритів,потепліє буду знову ж таки пробувати
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Всіх вітаю! Питання технічного характеру бачу по трохи перетворюється в бортовик тільки на окрему тему😄. Значить з "магом", як писав вище ,поки не зустрівся,так як він застряг десь в своєму "зачарованому місці".... але проблема все ніяк не давала спокою,тому вирішив ще раз пограти в "шахи" :
значить знову поставив свій блок ЛКМ і все загорілося,на габаритах потряс проводку - засвітили ,правда тільки один,від другого будем шукати кінці,так як він був запаралелений. Ближній правий засвітив правда як скинув фішку і одягнув знову. Вимкнув,включив- світяться обидві,вже хоч щось😃,задні горять,повороти ,аварійка - бл мають.
Заради цікавості вийняв блок ЛКМ з кришки той що приїхав,і от що побачив :
IMG_20210325_173223.jpg

IMG_20210325_173240.jpg
Як бачимо,хтось вже тут приклав свою руку і паяльник. Перепаювались ось ці "ребра" назвемо їх так IMG_20210325_173340.jpg
IMG_20210325_173314.jpg
Виглядають вони досить свіжими,ще ніби як мені здалося на фото і ще,деякі контакти мають сліди чи то пайки,чи якогось забруднення
IMG_20210325_173355.jpg
До речі одразу як поставив його також все працювало, і ще порівнюючи зі своїм блоком,то мій можна сказати новий,там взагалі ніяких слідів втручання нема.....одним словом от що маю на данному етапі і далі чекаю на "мага", бо все ж таки хочу цю "нечисту силу " побороти!
Всім добра!
 

Cooperman

Пользователь
Joined
Dec 29, 2012
Messages
865
Страна
Украина
Город
Киев
Перепаювались ось ці "ребра" назвемо їх так
Это резисторы

деякі контакти мають сліди чи то пайки,чи якогось забруднення
Это цапонлак, защита мест пайки от коррозии.

Выглядят свежо, но я даже хз что заставило их тут менять...
Когда горят резисторы, это последствия, а не причина неисправности.
но что б такие резисторы выгорели...там бы вся плата черная была со сквозными дырками.
 

Cooperman

Пользователь
Joined
Dec 29, 2012
Messages
865
Страна
Украина
Город
Киев
А так же там следы канифоли. Это конечно не флюс, но лучше смыть. Обычным спиртом.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Это резисторы


Это цапонлак, защита мест пайки от коррозии.

Выглядят свежо, но я даже хз что заставило их тут менять...
Когда горят резисторы, это последствия, а не причина неисправности.
но что б такие резисторы выгорели...там бы вся плата черная была со сквозными дырками.
Дякую за інфу,чорних таких плат я вже в гуглі надивився)), але ж таки повторюсь що одразу працювала,далі будем "пасматреть"..., і да ,всі інші функції за які вона відповідає - працюють,що на цій,що на моїй.)
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Всіх вітаю! Мабуть закрию тему так як проблема ніби то вирішена. Не дочекавшись на "мага" (мабуть сильно зайнятий,чи сильно затребуваний) вирішив банально замінити блок розпалювання на новий ,і що ви думаєте - все запрацювало як потрібно , нічого не потрібно скидувати(маю на увазі фішку), вмикаю, все горить габарити,ближній обидві. Перевіряв кілька разів для впевненості : глушу, запускаю,вмикаю фари все горить,знову глушу і повторюю "процедуру" 😄 ,і все горить одразу.
А скільки ж мізків виїло)))
IMG_20210426_140111.jpg
IMG_20210426_140042.jpg
Задні взагалі чудово світять,особливо в темну пору IMG_20210424_214142.jpg
Якось так...Всім добра!
 
Top