• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ Все|другие модели ] Программа Carly Pro 48.81 Full Unlocked

motorstate

Пользователь
Joined
May 29, 2013
Messages
19
Carly Pro 48.81 Full Unlocked Усі марки автомобілів (діагностика телефону)

Вони підтримуються наступними марками автомобілів: Audi, BMW, Lexus, Mercedes, Mini, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Toyota та VW. Кожен автомобіль унікальний, тому конкретні функції відрізнятимуться залежно від моделі, року випуску, апаратного та програмного забезпечення.

Перевіряйте справність автомобіля та заощаджуйте гроші
Завдяки діагностиці автомобілів Carly у вас буде підходящий сканер для зчитування даних з усіх вбудованих електронних блоків управління (ЕБУ), включаючи двигун, трансмісію, АБС, подушку безпеки та мультимедіа, щоб відстежувати стан вашого автомобіля. стан автомобіля, оцінити серйозність проблем, очистити коди несправностей та багато іншого.

Моніторинг даних
у реальному часі. Параметри в реальному часі або дані в реальному часі можуть допомогти вам позбутися здогадів, щоб зрозуміти, що потрібно вашому автомобілю, та визначити причини несправності.

Кодування та налаштування функцій
Отримайте доступ до прихованих функцій, які вже встановлено виробником, та налаштуйте свій автомобіль відповідно до своїх потреб. Ця функція доступна лише для певних марок/моделей автомобілів, і варіанти кодування різняться.

Виконуйте просте технічне обслуговування автомобіля незалежно від майстерні.
Аналізуйте викиди та датчики двигуна, змінюйте та реєструйте автомобільний акумулятор, виконуйте скидання олії та багато іншого – і все це за допомогою вашого смартфона.

Виявлення маніпуляцій із пробігом Кількість маніпуляцій
із пробігом автомобілів зростає. Не дайте себе обдурити. Використовуйте Carly для огляду вживаної машини перед покупкою.

Останні версії працюють лише з оригінальним пристроєм Carly.

Carly-BMW-Pro-30.08.jpg
 

Attachments

  • Carly Pro All Car Brands - Mega.txt
    54 bytes · Views: 2
Додано Carly Pro 49.08
 

Attachments

  • APK-CarlyPro.txt
    24 bytes · Views: 1
Back
Top