[ E32/34 ] Продам Е32 740

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
13.10.1993
M60 (4000CC / 210kW)
АКПП 5HP30
STERLINGSILBER METALLIC (244)
Колір салону 0232
WBAGD41020DD59108
Вирішив виставити на продаж свою улюбленицю. На Авторіа виставив 14500. Для клубу нехай буде 14000)

Я другий власник. Приганялася у далекому 1995 році новою з Угорщини, є всі підтверджуючі документи. Авто дуже гарно збережене. Зимової експлуатації не було. Нічого робити не потрібно, повністю обслуговується кожен рік. Пробіги 200-300 км/рік. Шкіра в ідеальному стані (постійний догляд). Машина вихідного дня. Газу не має, запис у техпаспорті зробили при постановці на облік. Без жодного ДТП, нічого не розбиралося, не калічилося. Всі кузовні та салонні деталі рідні. Стан близький до ідеального (кузов, лакофарбове, салон, технічка, двигун, АКПП, редуктор, ходовка, днище). Всі опції справні, працює кожен вузол, кожна кнопочка.
Авто має дві сигналізації: перша заводська, друга доустановлена, двостороння Алігатор з автозапуском двигуна.
Катаюсь та ловлю захоплені погляди тільки влітку з травня по вересень. Зберігається у сухому, опалюємому гаражі під чохлом. Дехто з форумчан бачили та навіть сиділи в салоні) можуть підтвердити.
Все перераховувати не бачу сенсу, розписувати можна довго. Хто шукає достойну та майже ідеальну сімку, то це вона. Сміливо можна доводити до ідеалу та зберігати як виставочний зразок.
Начебто розписав усе, поправляйте :ROFLMAO:


IMG_7743.JPGIMG_7745.JPGIMG_7746.JPGIMG_20220510_161147.jpgIMG_7764.JPGIMG_7760.JPGIMG_7761.JPGIMG_7747.JPGIMG_7748.JPGIMG_7749.JPGIMG_7750.JPGIMG_7751.JPGIMG_7758.JPGIMG_7771.JPGIMG_7769.JPGIMG_7752.JPGIMG_7756.JPGIMG_7766.JPGIMG_7777.JPGIMG_7779.JPGIMG_7780.JPG
 
Оце краса👍, навіть не уявляю куди за рік на ній можна 200-300 км проїхати - її стихія траса - довга і рівна😊😉
 
Мав честь бачити..Ляля..
В самого була колись така,тільки біленька. І сіренька і чорненька..((В боремні часи..

Мені років як паротягу Черепанових((
 
Last edited:
Сколько прелагают, так чистый интерес, есть ещё ценители?
 
Никто вменяемой цены здесь не даст((
Реалии..
Лет через 5-7 и 25кБ окажется мало..
Игорь,ты не швиди...Тобі гроші не жмуть...На скільки я знаю..
Ти їі більше тримав,зачекай.
 
Никто вменяемой цены здесь не даст((
Реалии..
Лет через 5-7 и 25кБ окажется мало..
Игорь,ты не швиди...Тобі гроші не жмуть...На скільки я знаю..
Ти їі більше тримав,зачекай.
Так а хто сказав про терміновий продаж? Виставив прицінитися, послухати експертів. Одне чуділо написало: даю чотири. Сходив швидко та весело. Перед війною була пропозиція 9 тис, я не віддав. Зараз вже пропонують навіть у кіно знімати))) В роздумах, як філософ) Все відносно в цьому світі)
 
Зараз вже пропонують навіть у кіно знімати))) В роздумах, як філософ)
Хіба що Ви будете зніматись разом з нею🙂, до війни знайомий також пропонував таку пропозицію, 2000грн. знімальний день, але як її там будуть оберігати і т.д. ніхто гарантій не дає. Тому я собі подумав що краще ,вона буде моєю "зіркою" зі мною ,ніж на екрані без мене😄!
 
Хіба що Ви будете зніматись разом з нею🙂, до війни знайомий також пропонував таку пропозицію, 2000грн. знімальний день, але як її там будуть оберігати і т.д. ніхто гарантій не дає. Тому я собі подумав що краще ,вона буде моєю "зіркою" зі мною ,ніж на екрані без мене😄!
Приблизно так я і відповів)
 
Back
Top