Регламент зі змагань "Швидкісне маневрування"

SAVCH

Член Клуба
Реєстрація
19.11.2011
Повідомлення
54
Вік
52
Город
Киев
Регламент
1. Загальні положення
1.1. Швидкісне фігурне маневрування – швидкісне автомобільне змагання, яке проходить на трасі, що має форму кривої довільної конфігурації, закритої для стороннього руху.
1.2. Змагання проводяться з метою популяризації автомобільного спорту серед населення, залучення молоді до занять автоспортом, підвищення майстерності керування автомобілем та пропаганди культури кермування (управління автомобілем) і поведінки на дорогах загального користування.
1.3. Покриття траси – асфальт.
1.4. Дата проведення: 15 червня 2013 г.
1.5. Місце проведення: м. Київ, аеродром СК «Чайка»
2. Офіційні особи.
2.1. Організатори змагань:
Всеукраїнський клуб БМВ
При технічній підтримці:
Клуб Хонда-Мафія, КМАМК
Керівник змагань: Володимир Савченко
Директор змагань: Олена Каленська
Головний суддя: Ігор Алексєєв
Технічні комісари: Андрій Хорольский
Координатори: за окремим призначенням
3. Розклад.
3.1. Реєстрація участників:
Попередня і на місці проведення заходу.
3.2. Програма заходу:
8:00 - відкриття реєстрації, адміністративні і технічні перевірки
9:00 – відкриття змагань, старт першого учасника.
12:00- закриття змагань.
17:00 - нагородження.
Розклад проведення заходу може бути змінено організаторами, у відповідності до поточної ситуації.
4. Автомобілі. Залікові групи.
4.1. До участі у змаганнях допускаються серійні легкові автомобілі категорії “В”, підготовлені у відповідності до вимог, які зареєстровані в органах ДАІ. Обов’язкова наявність сидінь з підголовниками та ременями безпеки.
Технічний комісар змагань має право не допустити автомобіль до участі, якщо на його думку конструкція автомобіля є небезпечною або не відповідає формату змагань.
4.2. Допускається використання лише тих шин, які сетифіковані для шляхів загального призначення (на боковому корді має бути нанесено фабричним способом клеймо або літера “Е”) та відповідають нормативам навантажень. Шини мають бути у стані придатному для експлуатації у відповідності до ПДР України.
4.3. Всі автомобілі, які приймають участь у змаганнях, повинні бути обладнані ременями безпеки, які мають бути використані під час руху.
4.4. Залікові групи.
До участі у змаганнях допускаються лише автомобили марки BMW, незалежно від робочого типу та об’єму двигуна, типу приводу. Всі автомобілі приймають участь в абсолютному заліку.
5. Участники. Заявки.
5.1. Участник – будь-яка фізична особа, яка досягла повноліття, має посвідчення водія категорії “В” і не знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
5.2. Кожний учасник зобов’язаний знати Регламент змагань і чітко виконувати всі викладені у ньому вимоги. На Учасника безпосередньо, покладається вся відповідальність за неухильне виконання вимог данного Регламенту, рішень Організатора, а також виконання вказівок суддів.
5.3. Реєструючись, Учасник тим самим заявляє, що він:
- Приймає умови проведення змагань;
- Звільняє Організатора від відповідальності за можливі збитки та шкоду, що можуть бути спричинені Учаснику та його майну під час змагань, а також за збитки та шкоду, спричинені Учасником і персоналом третім особам та їх майну;
- Зобов’язується беззаперечно виконувати вказівки і рішення Організатора і Суддів.
5.4. Максимальна кількість зареєстрованих учасників – 30.
5.5. Участник зобв’язаний розмістити стартові номери і рекламну продукцію (якщо така наявна) у визначених Організатором місцях. Стартові номери і рекламна продукція розміщується лише у вказаних Організатором місцях і повинні бути нанесені на автомобіль до початку змагань.
5.6. Всі учасники повинні мати на автомобілі, які приймають участь змаганнях, чинний страховий поліс, строк дії якого закінчується не раніше дати проведення змагань
5.10. За невиконання вимог і неспортивну поведінку, Учасник може бути відсторонений від подальшої участі за рішенням головного судді, без зберігання отриманого результату заліку. Організатор має право відмовити у реєстрації будь-якому бажаючому без пояснення причин.
6. Умови проведення змагань.
6.1. Адміністративну перевірку повинен пройти кожний водій, заявлений до участі у змаганнях. Для адміністративної перевірки мають бути надані наступні документи:
- заявочна форма (повністю заповнена);
- посвідчення водія;
- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або документ, що його замінює;
- згоду власника транспортного засобу, якщо учасник не є його власником;
- поліс Обов’язкового Страхування Автоцивільної Відповідальності.
6.2. Кількість водіїв, які виступають на одному автомобілі – не більше трьох. Заміна автомобіля, вказаного у заявці, заборонена (за виключенням форс-мажорних обставин і за наявності дозволу Керівника змагань).
6.3. Стартові номери присвоюються при реєстрації організаторами.
6.4. Під час знахоження автомобіля на трасі у ньому можуть знаходитись, окрім водія, штурман. На автомобілі Учасника повинен бути ввімкнено ближнє світло фар або протитуманні фари, Учасники зобов’язані бути пристібнутими ременями безпеки.
6.5. Старт подається за сигналом судді з місця при працюючому двигуні. На момент подання стартової команди автомобіль Участника має бути нерухомим. При цьому автомобіль має бути розташований до лінії старту.
Фініш фіксується при перетині будь-якою передньою виступаючою частиною автомобіля лінії фінішу. Фінішують Учасники «ходом». Зона гальмування ~30 м.
6.6. Штрафні санкції:
Порушення – Штраф (+ до результату) коментарі
Не проходження Адміністративної перевірки – відмова у старті
Запізнення на старт - за рішенням Головного Судді, можливе не зарахування спроб. У випадку неявки у зону старту протягом 1-єї хвилини після фінішу попереднього Учасника.
Непідкорення суддям – виключення із змагань.
Фальстарт 10 секунд - Фальстартом є рух автомобіля вперед до подання сигналу.
Проїзд траси не за схемою - не зарахування спроби. При сході Учасника з траси, він має право повернутися на неї у тому самому місці. В противному випадку спроба не зараховується.
За кожний збитий\зміщений з місця більш ніж на 10 см обмежувач-маркер додається по 5 секунд. Визначення збитого маркеру (наїзд, опрокидування, зміщення) знаходиться у компетенції суддів.
Не проходження однієї із залікових спроб - Загальний результат зараховується по зарахованій спробі.
Учасник, який не завершив заїзд або під час заїзду був змушений змінити траекторію або швидкість руху, внаслідок перешкоди створеної глядачами, іншими учасниками або іншими об’єктами, має право на повторний заїзд.
При повторному такому заїзді, якщо Учасник має бажання його провести, попередній результат анулюється, незалежно погіршено, або покращено загальний результат за таких дій.
Судді на фігурах є суддями факту і протести на їх рішення не приймаються.
6.7. У випадку зупинки автомобіля на трасі за умови виникнення технічних несправностей, заносу або інших причин, Учасник зобов’язаний знаходитись в автомобілі до тих пір, поки комісари не забезпечать відповідну безпеку шляхом попередження інших учасників або зупинки гонки. При цьому обов’язкове увімкнення аварійної сигналізації на автомобілі.
При неможливості самостійно продовжувати рух, Учасник зобов’язаний залишатись всередині автомобіля, та чекати прибуття автомобіля технічної допомоги. Стороння допомога на трасі допускається лише за рішенням Керівника змагань.
7. Нагородження.
7.1. За результатами змагань буде складено наступні класифікації:
Абсолютна особиста класифікація;
Особиста класифікація за поділеними класами
7.2. Нагородження:
Нагороджуються участники, які посіли 1 – 3 місця у заліку фестивалю; як у класах, так і в абсолюті.
Присутність Учасників, які мають бути нагороджені, на церемонії вручення призів обов’язкове.
7.3. Організатори мають право засновувати додаткові призи.
8. Протести.
8.1. Право на протести мають лише Учасники змагань.
8.2. Протести приймаються у письмовому вигляді, не пізніше 15 хвилин після фінішу Учасника. На результати змагань – не пізніше 20 хвилин після публікації попередньої загальної класифікації.
9. Додаткова інформація.
9.1.Організатори залишають за собою право змінювати будь-які положення даного Регламенту.
9.2. Організатор не відповідає за збитки та шкоду, як стосовно Учасників та їх майна, так і за збитки, спричинені третім особам, їх майну, дорожному покриттю та прилеглим територіям. Така відповідальність покладається безпосередньо на винну особу.
9.3. На території проведення заходу діють Правила Дорожнього Руху.
9.4. Участник або глядач, відвідуючи даний захід, своєю присутністю дає згоду на розміщення на вказаному ресурсі фото- та відео матеріалів, де зафіксовано повністю або частково він або його майно. В окремому випадку задовольняється усне або письмове побажання про вилучення фотоматеріалів із архіву або проведення ретуші.
9.5. Всі витрати по забезпеченню Учасників у ході змагань несуть самі Учасники або організації, що їх відрядили.
 
Останнє редагування модератором:

logistics

Член Клуба
Реєстрація
14.11.2011
Повідомлення
199
Вік
52
Город
Киев
Вова! Это Пять!!!
 

SAVCH

Член Клуба
Реєстрація
19.11.2011
Повідомлення
54
Вік
52
Город
Киев
просьба прикрепить тему...
 
Зверху