• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] Ремонт акпп A5s440z або свап на Мкпп м62ту???

bmw7101

Разборка
Joined
Dec 4, 2011
Messages
53
Age
38
Город
Львов
Проблем наступного характеру, в гарячу погоду моя акпп почала ви... Ся, бє помилку, заходить в аварійний режим. Давно планував щось з тим робити, але в нас у Львівській область наразі нечув про хороших спеціалістів по акпп. Коли телефонував в сервір Мактранс, зєднують мене з Львівським філіалом, а там тупа вівця на проводів відповідає, в нас таке не ремонтують, тільки авто після 2005 року? 😂 Ну бажання щось комусь далі там тлумачити я не мав, подякував та і на цьому для себе висновок зробив про "хвалену канторку".
Можливо хтось із тут присутніх фанатів таким займався, вже поборов таку проблему як ремонт акпп, або свап на механіку буду вдячний за підказки та контакти з толковимим майстрами!
Можливо хтось має на продаж комплект свапу мкпп на м62 ту е39!?
 

Ramzes_III

Пользователь
Joined
Jan 16, 2013
Messages
636
Город
Киев
Это может быть и не сама коробка. Нужен сначала хороший диагност.
 

bmw7101

Разборка
Joined
Dec 4, 2011
Messages
53
Age
38
Город
Львов
Ніхто не ремонтував акпп і свапу ніхто не робив?
 

Romanuch

Пользователь
Joined
Aug 10, 2018
Messages
261
Город
Николаев
Свап можно, но цена вас не обрадует(кпп с мки будет)
 

Romanuch

Пользователь
Joined
Aug 10, 2018
Messages
261
Город
Николаев
И еще куча сопутствующих мелочей. Ц меня 6s420G на е38 свапнута. Советую просто починить свою акпп, если вы не фанат ручки.
 
Top