Ремонт фар e39 рестайл

mbodya

Пользователь
Joined
Nov 1, 2012
Messages
202
Age
33
Город
Хмельницкий
Підскажіть хтось майстра який може подивитись до моїх фар, бо вони ледве світять, а самому не дуже хочеться лізти бо читав шо в рестайлі трохи геморно. машина e39 рестайл
 
я в себе робив всьо зробив намахався а світла нема нормального:(
 
хз, стоять дорестайл з білим поворотом, світло чудове, хоча про зовнішню оптику не похвастаюсь чистотою...
 
до рестайлінгова в мене тоже стояла світло тоді було ліпше. а в рестайлінговій :(
 
до рестайлінгова в мене тоже стояла світло тоді було ліпше. а в рестайлінговій :(

Мій друг досі гонить е39 з німців. Всі дизиляки і всі рестайли. Я на кількох покатався і світло у всіх просто прекрасне! ну суперське!!! Та й і він ніколи не жалівся на світло. Може причина в китайському ксеноні??? Інакше я нерозумію чому рестайл фара повинна світити гірше ніж дорестайл....
 
Ну якщо звісно проблма лише в передні пластмасі, тоді vladimir2211 ріспакт ;)
 
не знаю шо він гонить но говорю ше раз для тих хто не чуе в дорестайлінгових фарах світло ліпше чим в рестайлінгових. і ксенон в мене рідний і фари ідиально чисті немутні. вумніки

і люди пишуть то саме
Підскажіть хтось майстра який може подивитись до моїх фар, бо вони ледве світять, а самому не дуже хочеться лізти бо читав шо в рестайлі трохи геморно. машина e39 рестайл:dirol:
 
Никакого гемороя,сам менял на рэстайловых фарах коректора,полировал стёкла и всё GOOD!!!
Фотоотчёт в разделе "гараж",тема "меняем сломанные корректоры на рэстайловых фарах".
 
я не міг ніяк розклеєти фари
 
Прогрей Феном!Только не тем что пользуется жена.
 
Три дня гріли феном в BOGDANA "майстри", в кінці кінців переломали корпуси чорні і тоді тільки відєднали скло від корпуса!
 
ДАААААААААА!!!!!!!!!Херовому танцору что-то мешает!Я не профи!Дома за три дня ,разобрал,поменял корректоры,отполировал стёкла и собрал назад.
 
Last edited:
то молодець шо розклеїв. ну за три дні в ваній шо ти провів можна було і розклеєти:dirol:
 
Почитай внимательней!За три дня фары как новые.
 
в мене коректори були цілі я гласки ставив. не хотів лед марки ставити
 
я в себе робив всьо зробив намахався а світла нема нормального:(

в мене коректори були цілі я гласки ставив. не хотів лед марки ставити

Как глазки могли улучшить свет или менялось что-то еще?
 
не вумнічай розбирав фари ставив гласки дивився до коректорів чистив лінзи від пилюки.
 
не вумнічай розбирав фари ставив гласки дивився до коректорів чистив лінзи від пилюки.
Я пытался понять почему нет нормального света, а не "вумнiчаю"!
Удачи!
 
взаємно!
 
ВПринципі тут нічого тяжкого немає а я думав :(, поміняв коректори приблизно за три години ну вроді трохи краще світять ще візьму ксенонові лампочки поміняю
 
замена слом корректоров

Никакого гемороя,сам менял на рэстайловых фарах коректора,полировал стёкла и всё GOOD!!!
Фотоотчёт в разделе "гараж",тема "меняем сломанные корректоры на рэстайловых фарах".

не могу найти данную тему.
Дай подалуйста ссылку.
 
Back
Top