• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E32/34 ] Рульовий редуктор (Колонка)

Volodj81

Пользователь
Joined
Mar 5, 2015
Messages
10
Город
Львов
Підкажіть будь-ласка!!! Чи можна ставити на Е32 з двигуном М60В30 Рульовий редуктор від М30В30??? Може хтось зтикався с проблемою Руль Ред. чи виробітки черв"ячного механізму в колонці???
 
Не получится вам его туда засунуть,они корпусами отличаются.Реставрации толковой тоже не встречал,там сложная форма зуба в паре.Поищите в нете,там есть "гаражный" вариант ремонта.
 
Я звір"яв по номерах на табличках, що на редукторі. Вони співпадають і по номеру підходять. Але якщо ви говорите що корпуси різні. то може і не влізти, там дуже мало місці. Ви вже пробували туди від м30в30 всунути?
 
гидравлическая часть стучит в выпускной коллектор... - не станет
 
Не получится вам его туда засунуть,они корпусами отличаются.Реставрации толковой тоже не встречал,там сложная форма зуба в паре.Поищите в нете,там есть "гаражный" вариант ремонта.

Я звір"яв по номерах на табличках, що на редукторі. Вони співпадають і по номеру підходять. Але якщо ви говорите що корпуси різні. то може і не влізти, там дуже мало місці. Ви вже пробували туди від м30в30 всунути?
 
Мерили на е34 м60в40
 
Мерили на е34 м60в40

Тоді що виходить? Що мені на розборках потрібно шукати лише від Е32,Е34. М60Е30???? Рульову колонку?
 
Да,Вам нужен с таким номером 32131138695,применяемость к м60в30 и м60в40.
 
Вы рулевой редуктор ищете или колонку? Какбы разные запчасти ...
 
Вы рулевой редуктор ищете или колонку? Какбы разные запчасти ...[/QUРульова колонка, це все в зборі мені потрібен сам редуктор!!! А то свій минулого року відправляв в Польшу на реставрацію. Зробили,дали гарантію на пів року. пройшло 9-ть місяців і теж саме, що було до реставрацій! Хочу знайти в хорошому стані вживаний, на розборках від v12 і павука 6-ци. море. Від м60 важко!!!
 
Да,Вам нужен с таким номером 32131138695,применяемость к м60в30 и м60в40.

Знайшов два з номерами: 1138685. перед остатня цихра може бути 8 чи 9 після якогось року. Номерація помінялась. Але вони від Рядних 6-ть цилін. павуків!!!???
 
Поставив на Е32 з
двигуном М60В30 рульовий
редуктор від е32 М30В30. Одним гiдравлiчним болтом дiставав до випускного колектора. Пiдложив шайби пiд подушки двигуна, чим пiдняв його на 0.5 см. Все працює ідеально!)
 
Поборов я і в себе цю напасть. Дійсно, підтягнув регулювальним болтом. АЛЕ! Майте на увазі! Що підтягувати треба тільки на заведеній машині і обертаючи кермо зі сторони в сторону(дякую Максу mmucool за доцільну пораду) з середньою амплітудою! Бо якщо це робити на стоячій машині без цієї маніпуляції буде як мені мій колишній механік зробив - розвалив просто регулювальний болт який відпав разом з гайкою при спробі послабити гайку, добре що старий редуктор був. От на ньому і підтягнув - ляпота!)) Єдине підтягуйте до тої миті поки кермо не перестане повертатись на своє місце, а буде просто закусувати. Треба тоді послабити до тої миті коли почне повертатись при вивороті назад саме.
ще також може бути розбитий голчатий підшипник, тоді важіль який кріпиться до трапеції, досить не кисло люфтить, в результаті у машини люфт як у старого жигуля, і підтяжка болта не допоможе
 
Back
Top