Срок пребывания в Украине на авто болгарской регистрации

kiwwwi

Пользователь
Joined
Feb 7, 2012
Messages
202
Страна
Украина
Город
Киев
Всем добрый день!

Читал много на эту тему, но четкого ответа на свой вопрос не нашел.
Суть такова: у меня открыто ООО в Украине и есть представительство (ОФИЦИАЛЬНОЕ!!!) в Болгарии, так же есть ВНЖ в болгарии. Я являюсь учредителем фирмы. Если на фирму я оформлю авто в болгарии, то сколько я могу находится на авто в Украине, например, приехать к родственникам или по делам.

Еще раз повторюсь - это не левые схемы постоянной езды на Украине, т.к. в основном живу в Болгарии.
 
Если вы нерезидент то до одного года .
Ст 380 Митного кодексу
Особливості тимчасового ввезення громадянами транспортних засобів особистого користування на митну територію України

1. Тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року. Цей строк може бути продовжено органами доходів і зборів з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли такі транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів. Обов’язковою умовою допуску зазначених транспортних засобів до тимчасового ввезення на митну територію України є реєстрація цих транспортних засобів в уповноважених органах іноземних держав, що підтверджується відповідним документом.
 
Last edited:
я резидент, но есть ВНЖ болгарии и проживаю в болгарии
 
Громадяни-резиденти, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном, мають право тимчасово ввозити на митну територію України під письмове зобов’язання про зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, один транспортний засіб особистого користування, що класифікується за товарною позицією 8703 (крім товарної підпозиції 8703 10) згідно з УКТ ЗЕД, та причіп до нього, що класифікується за товарною підпозицією 8716 10 згідно з УКТ ЗЕД (за умови ввезення разом із транспортним засобом), на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року (який може бути як безперервним, так і з перервами), без сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів. Зазначені транспортні засоби можуть бути тимчасово ввезені на митну територію України за умови подання органу доходів і зборів документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни.

От этого и пляшите, что выделено красным.
 
Вид На Жительство предполагает постоянный консульский учет.
 
т.е. насколько я понял, то максимальный срок пребывания 60 дней в году?
 
т.е. насколько я понял, то максимальный срок пребывания 60 дней в году?

Да, правильно.
який може бути як безперервним, так і з перервами
 
Если стоишь там на консульском, то раз в 2 месяца придется делать выезд-въезд. Если не стоишь, то могут пустить только на 10 дней.
 
Если стоишь там на консульском, то раз в 2 месяца придется делать выезд-въезд. Если не стоишь, то могут пустить только на 10 дней.
Заехал - через 2 месяца выехал - все, до следующего года.
Или делить эти два месяца в зависимости от ситуации.
на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року
 
Last edited:
Заехал - через 2 месяца выехал - все, до следующего года.
Или делить эти два месяца в зависимости от ситуации.

В консульстві бють печатку в паспорті. перебувати можна 2 місяці в рік .скільки днів за один раз вирішуєте самі.
 
Я езжу раз в 2 месяца на границу и все! И так уже почти 6 лет! По митному кодексу можно завозить на срок до 1 года. Просто, если больше 2-х месяцев, то нужно ставить на временный учет.
 
Я езжу раз в 2 месяца на границу и все! И так уже почти 6 лет! По митному кодексу можно завозить на срок до 1 года. Просто, если больше 2-х месяцев, то нужно ставить на временный учет.
Какой у Вас статус - резидент или нерезидент?
Мне кажется, что у Вас немного другая история, чем у топика.
 
Я нерезидент, с отметкой в паспорте о взятии на консульский учет в посольстве Украины в Молдове.
 
Я нерезидент, с отметкой в паспорте о взятии на консульский учет в посольстве Украины в Молдове.
Это то, о чем я думал. У топика другая ситуация.
А Ваша вот:

1. Тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року. Цей строк може бути продовжено органами доходів і зборів з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли такі транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів. Обов'язковою умовою допуску зазначених транспортних засобів до тимчасового ввезення на митну територію України є реєстрація цих транспортних засобів в уповноважених органах іноземних держав, що підтверджується відповідним документом.

Ну и после 2-х месяцев как Вы и говорили нужно машину ставить на временный учет у нас.
 
Допустим гр Израиля вписан в польский тех паспорт и заезжает на машине в Украину, скока времени может безпроблемно находиться в Украине машина? Человек до 90 суток вроде...
 
Допустим гр Израиля вписан в польский тех паспорт и заезжает на машине в Украину, скока времени может безпроблемно находиться в Украине машина? Человек до 90 суток вроде...

Также интерестно?
 
Back
Top