Уроди вкрали бампер!!!

MNZK

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
24
Город
Ровно
Сьогодні вночі в мене скрутили чорний м-бампер з Е36 з номерним знаком аі 8822 сі.Можливо хтось шось буде чути дайте знати будь ласка.
 
знайомі номера)))
 
Акуєть... Я би свій бампер у день не зміг зняти, а тут вночі...
Піда***и, що скажеш.
 
по-ходу пора придумать "секретки":diablo:. случай не первый, и чувствую не последний...
 
жаль Діма не дозволяє тут матюкатись а так би розразився б!
Акуєть... Я би свій бампер у день не зміг зняти, а тут вночі...
Піда***и, що скажеш.
скручений гарно і професійно зі знанням діла як то кажуть...Все остальне в повному порядку навіть значок на капоті не тронутий.

Ну село в нас невелике тому маю надію що десь вспливе рано чи пізно і тоді прийдеться влаштувати бійку!Ну а поки будем слухати може шось і почуєм.
 
Пи***ц. В Ровно и такие дела. А в каком районе сие произошло?
 
мікрорайон Північний, мать його.
 
это пипец, хоть в машине ночуй!
 
Этой ночью у товарища во Львове,с е39 стащили боковые молдинги и датчики парктроника.
 
сплошная гопота на этих бмв ездиит ! :(
 
Этой ночью у товарища во Львове,с е39 стащили боковые молдинги и датчики парктроника.
Да Дімон Said говорив шо і до вас добрались.:sorry:
 
Этой ночью у товарища во Львове,с е39 стащили боковые молдинги и датчики парктроника.
Да Дімон Said говорив шо і до вас добрались.:sorry:
 
В Кузнецовске та же песня....Ещё зимой с Е34 угнали 2 значка , заглушки буксировочного крюка и молдинги переднего бампера....
 
бував я в Кузні...Думаю значки і молдінги це ще невеликим переляком...хоча також доволі неприємно
 
Сочувствую...а мне лобовуху вальнули
 
Житомир, на днях "ноздрю" сняли, мелочь, но тоже неприятно...
 
Last edited:
Вчера услышал, что в моём любимом городе, Полтаве, тоже бампер (с номером) сняли с БМВ...
 
У нас у Dinamo26, дворники сперли.
 
Вандалізм процвітає...і було б навіть смішно якби не було так обідно...недавно дивився філь про 90-ті там з жигулів "на ходу" колеса знімали , але зараз же 2013 і дворнікі коштують 50 грн...
 
Back
Top