Хелп !! Нужен электрик по БМВ

zheka520

Разборка
Joined
Nov 13, 2011
Messages
214
Страна
Украина
Город
Коростышев
Друзья подскажите хорошего, адекватного электрика по БМВ в Житомире. Заранее спасибо.
 

Matvey

Член Клуба
Joined
Nov 9, 2011
Messages
102
Город
Житомир
Суть вопроса? Можно в личку, может и подскажу.
 

zheka520

Разборка
Joined
Nov 13, 2011
Messages
214
Страна
Украина
Город
Коростышев
Суть вопроса? Можно в личку, может и подскажу.

Траблы с центральным замком Е46 Touring, машина закрывается, но не открывается, открытся может если постоит пару часов, но багажник открывается всегда. Тоесть машину закрыл, нажимаю открыть двери и лючок бензобака не разблокируются, а ляда багажника разблокируется, также стекло багажника с брелка открывается всегда.
 

xSERGx

Пользователь
Joined
Nov 21, 2011
Messages
296
Age
40
Город
Житомир
Олег Возный на ул. Хлебной возле 19-й школы - отличный электрик! Если много денег есть - едь на "Бумер", тоже сделают, вопрос во сколько денег попадешь - лучше задавай сразу)))
 

zheka520

Разборка
Joined
Nov 13, 2011
Messages
214
Страна
Украина
Город
Коростышев
Олег Возный на ул. Хлебной возле 19-й школы - отличный электрик! Если много денег есть - едь на "Бумер", тоже сделают, вопрос во сколько денег попадешь - лучше задавай сразу)))
А номера телефона нет случайно?
 

aperjan

Пользователь
Joined
Jan 12, 2012
Messages
3,035
Город
Житомир
Могу глянуть,
 

PetroE34

Пользователь
Joined
Dec 24, 2013
Messages
26
Age
34
Город
Житомир
Не раджу Возного - маю з ним негативний досвід: розвод мене на 6000грн і хамське відношення як бонус.
Якщо комусь цікаво, опишу.
 

marshall777

Разборка
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,080
Город
Луцк
Не раджу Возного - маю з ним негативний досвід: розвод мене на 6000грн і хамське відношення як бонус.
Якщо комусь цікаво, опишу.

опиши?
 

Vlad_BMW

Разборка
Joined
Jun 2, 2012
Messages
405
Город
Житомир
мне также можешь описать, так как обслуживаю у него свой Бумер и не первый и всегда доволен Олегом.
 

PetroE34

Пользователь
Joined
Dec 24, 2013
Messages
26
Age
34
Город
Житомир
Загалом в мене трабли з акумом, вже майже рік.
Якщо машина постоїть дня 4 акум сідає в ноль, навіть не відкривається.
Дирчик(СТО Бумер) кілька разів тестив на утєчку нібе все ок.
Грішили на магнітолу - поміняв магнітолу.
думали акуму жопа - купив новий акум.
В один момент мені набридло безрезультатно кататись до дирчика - поїхав до Возного.

Пояснив в деталях ситуацію. Розповів що акум куплявся недавно і стабільної утєчки немає, але якщо на кілька днів залишити машину акум сяде повністю.
Вони підключили на кілька хвилин щоб перевірити на утєчку і винесли діагноз що все ок.
Залишив йому машину на кілька днів щоб показати що акум сідає. В них акум не сів (як тепер я здогадуюсь вони або клєму зняли або зарядили його).
Сказав що з тачкою точно все ок, просто акум кончений і треба брати геліка в них за 6к.
Прийняв рішення купити в них геліка сподіваючись що якщо знову будуть проблеми вже не будуть морозитись. - Ан нєт. через 2 місяці акум знову сів в нуль, трубку Возний не брав на протязі двох днів.
На третій день я приїхав сам, пояснив що акум знову сідає, на що він відповів зараз підключим провірим на утєчку якщо нема то з тачкою все ок, і взагалі що ти з мене хочеш тобі на любому СТО скажуть що дефектів не виявлено і т.д.
Я пояснюю, що проблема не видумана і просто так до вас не катався б і хочу просто щоб в мене не сідав постійно акум.
але ж тут треба мучитись, щось робити а не просто лаве з клієнтів зшибати, тому його це не зацікавило.
Як результат я купив в них акум який мені не був потрібний і проблему мою не було вирішено, ще й конкретно Возний ігнорував дзвінки і віднісся до мене по хамськи, хоча я з ним спілкувався виключно культурно і ввічливо.
 

SWAPos

Пользователь
Joined
Mar 21, 2018
Messages
16
Age
39
Город
Киев
І чим усе закінчилося?
 

qwest316

Пользователь
Joined
Feb 15, 2013
Messages
161
Age
43
Город
Черкассы
Як результат я купив в них акум який мені не був потрібний і проблему мою не було вирішено, ще й конкретно Возний ігнорував дзвінки і віднісся до мене по хамськи, хоча я з ним спілкувався виключно культурно і ввічливо.
Писец. Купил бы он у меня аккум обратно с наценкой раза в два/три...
 

xSERGx

Пользователь
Joined
Nov 21, 2011
Messages
296
Age
40
Город
Житомир
Писец. Купил бы он у меня аккум обратно с наценкой раза в два/три...

Может и купил бы, если бы прояснилась суть проблемы и было бы точно известно в чем она...
 
Top