Четверг) Встреча)

техпаспорт админу засветить =)))
 
Ну, учитывая количество людей в клубе, думаю, идентификации не потребуется)))
Возле Туриста был 2-ой этап чемпионата Украины. Даже одна Е-30 участвовала!
 
Всім привет!коли наступна зустріч?
 
Да я сама только после окончания узнала, что это, оказывается, чемпионат был))) на кубке прочитала)))
А на счет встречи тяжело сказать...
 
то може зберемось у суботу на перегляд фіналу ліги? А взагалі, хто в нас на філіалі "вождь"?
 
вакантне місце!))) треба когось обрати)))
 
Висувайте свої мандати пані і панове!)))
а ми будем голосувати :)
 
Як то висувайте ...... і будемо голосувати, а предвиборча програма, а сходку організувати. Ви шановний Paradox315 не порушуйте регламент!!!
 
Все має бути по Фен Шуй!!!
 
Да, давайте встречаться и решать)))
 
Льоша з того всього приїде як завжди три-чотири авто. Щось по попередніх зустрічах не спостерігалось сильної активності......
 
Пацани три-чотири машини це вже шось,я буду п"ятим.
 
Робіть зустріч в вихідні дні, не обов'язково на вечір, тоді і більше людей підтягнеться.
 
Робіть зустріч в вихідні дні, не обов'язково на вечір, тоді і більше людей підтягнеться.

Знаешь, когда мне было 25 я готов был встречаться и в выходные и ночью куда-то сорваться и ваще)))
Сейчас обзавлеся семьей, отрастил пузо, пересел со спортивного авто на диван и долго думаю, готов ли я отказаться от выходных с семьей ради клуба и т.д...)))
Четверг - самое то. И не пятница и не понедельник) Я так думаю:)))
 
Ти що помінявся на мерса???
 
не, на семерку))) но она тоже диван!
 
Да сімка це ГУД:eek:k:, але Я хочу пересідати на паркетника, BMW мене влаштовує по всіх параметрах крім кліренса і прохідності (а на Х5 грошей поки що не назбирав:cray:). Так, що Я також на шляху до зміни свого залізного коня:l_moto:.
 
Остается только пожелать тебе удачи!))
 
Леша, поздравляю!!! :yahoo:
Вася, давай лучше Х5 покупай! Е53 ненамного дороже твоей;)

Так а что, где кандидаты?
 
Все уже взяв Nissan X-TRAIL 2.2 дизель.
 
Все уже взяв Nissan X-TRAIL 2.2 дизель.

О! У моего зама такой!) Доволен, как слон! Так что ты не прогадал, принимай мои поздравления!)))
 
Тоже хороший выбор! Поздравляю!) Обмыть бы надо;)
 
О! У моего зама такой!) Доволен, как слон! Так что ты не прогадал, принимай мои поздравления!)))
Дякую!
 
Тоже хороший выбор! Поздравляю!) Обмыть бы надо;)
Однозначно:drinks:, треба погоду ну і шашличок!
 
погода є, вже давно) І чемпіонат Євро вже закінчуеться.Будем чекати осені?))))
 
Франківськ! Пропоную в суботу, 01.09.12, зусріч "соконветніків" на майданчику біля колишньої друкарні на Січових Стрільців, навпроти Катіного ресторанчику :) думаю година 14-00 буде в самий раз! На обговорення!!! :bayan:
 
Ну да, філіала нема :blush:
 
14.00 це круто, але у нас це ще робочий час :)
 
Back
Top