• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] Швидкозйом шланга охолодження коробки ремонт

vlad_e39

Пользователь
Joined
Sep 17, 2014
Messages
211
Город
Киев
Доброго всім вечора.
Ситуація: тече із швидкозйому шланга охолодження коробки автомат (в радіатор).
Пробував замінити дві резинки в самому швидкозйомі, але все-рівно тече і сильно. (Ставив само собою масложензостійкі)
За 5т км вийшло майже все масло з коробки.

Хочу спробувати на маслобензостійкий герметик.
Допоможе?

Як лікується взагалі?
Хто як пробував?
Не хочеться купувати цей шланг в зборі, окремо не продаються швидкозйоми.

Коробка bm. Мотор м57
 
За 5т км вийшло майже все масло з коробки.
довідайтеся скільки коштує коробка ЖМ на ваш авто і задайте собі питання, чи варто продовжувати експеременти?
Замініть шланги і забудьте проблему.

Не хочеться купувати цей шланг в зборі
а масло літрами і коробку хочеться?
Хочу спробувати на маслобензостійкий герметик.
Його рештки в системі потім не дадуть жити скучно.
 
Ви гляньте чи часом не стиснутий він ззовні в тому місці де стоіть ущільнювальне кільце.Бо буває що по варварськи знімають якимось стискаючим інструментом,для прикладу плоскогубцями.І оцей штуцер стає не круглим а овальним і тоді починає текти.А верхній чи нижній тече?Якийсь є GM коробки.
 
довідайтеся скільки коштує коробка ЖМ на ваш авто і задайте собі питання, чи варто продовжувати експеременти?
Замініть шланги і забудьте проблему.

а масло літрами і коробку хочеться?
Його рештки в системі потім не дадуть жити скучно.

Остання спроба буде герметиком.
Завтра заміна масла + ремкомплект. Якщо побачу що тече - то буду купувати шланг, довго не забарюсь.
Просто він доволі недешевий..

Після перевірки рівня масла доїхав додому і більше не їздив.
Знаю ціну ремонту коробки
 
Ви гляньте чи часом не стиснутий він ззовні в тому місці де стоіть ущільнювальне кільце.Бо буває що по варварськи знімають якимось стискаючим інструментом,для прикладу плоскогубцями.І оцей штуцер стає не круглим а овальним і тоді починає текти.А верхній чи нижній тече?Якийсь є GM коробки.

Здається він круглий, в нормі. Точно пам'ятаю, що нічого подібного візуально в ньому не бачив.
Тече нижній.
 
купи туди кільця зеленого кольору.коли вставлятимеш в шланг див там є прозоре пластикове кільце воно пов бути між резиновоми а зелене пластикове в кінці.ще може текти з місця опресовки де резина в метал заходить-ремонтують таке в неті шукай
 
є шланг від е60

В мене є і від Е39,GM,вже пропонував у ПП :biggrin:.Віддаю навіть по ціні яка влаштує ТС,так лежить без діла.
 
Back
Top