замена м40b18 на м43

artyr2

Пользователь
Joined
Sep 30, 2012
Messages
3
Город
Черновцы
Bmw e34 518
Машына трудно заводитса, троит, с места тронутса не возможно.
Снял голову, голова нуждаетса в ремонте
Поршневая нуждаетса в ремонте
с такой выробаткой я решил менять мотор
Стоит М40 б 18 хочу поставить м43 (он шустрее)
Вопрос: коробка от м40 и навесное подойдет на м43?
 
Не самый хороший выбор. Я б выбрал м42, а от он действительно поострее. А если есть немного денег на переоформление в ГАИ то тогда м50б25
 
я думал что м43 маый лутшый из 1.8 на 5 серию
коробка с навесным подуйдут
 
Прівєт! Не для кого не секрет, що мотор з обємом 1.8 , будь він м40, м43, чи то навіть м42, являється не достатньо потужним для е 34 кузова масою більше чим 1500 кг, + пасажири = машинка в горку ніфіга не їде! Я б наприклад ставив хотяби м20б20.
 
Какой м20, найдите его живым, ствь м50б25 и будет тебе счастье. Стоимость такого комплекта с компресором в твою машину можно найти за 900 у.е + 200 на разходники и вперед. Самолет.
 
Я сказав хотяби м20...!!! А м50 звичайно краще, питань нема. Тут я думаю все зупиняється на сумі яку готові вкласти в машину. А знайти живим м 20 можна, просто треба знати де шукати, канєшно їх залишилось напевно одиниці...
 
Прівєт! Не для кого не секрет, що мотор з обємом 1.8 , будь він м40, м43, чи то навіть м42, являється не достатньо потужним для е 34 кузова масою більше чим 1500 кг, + пасажири = машинка в горку ніфіга не їде! Я б наприклад ставив хотяби м20б20.
М42 їде значно краще ніж М20Б20, так що порада така собі. Єдине М20 в цьому випадку буде значно дешевшим.
Какой м20, найдите его живым, ствь м50б25 и будет тебе счастье. Стоимость такого комплекта с компресором в твою машину можно найти за 900 у.е + 200 на разходники и вперед. Самолет.
з яким це компресором???
 
Компрессором для кондиционера.
 
Якщо хочеш без тяганини з доками, то дійсно краще поставити м42 -це двохроспредвальний двигун з цепним приводом, якщо не помиляюсь. Крутящий момент кращий ніж в м20в20 та й він потужніший і видає 136 коней, а це вже прирівнюється до м20в23. Коробка на скільки мені відомо від людей підходить без всяких переробок, правда ціна хорошого двигуна коливається в межах 800-1200 доларів. А ще краще купити цілу машинку як донора, але можна з кимось домовитись наприклад з розборщиком, або людині яка б цим зацікавилась, скидаєтесь на машинку разом ти забираєш що тобі потрібно повідношенню до двигуна, а він все решта за ціну домовитесь і тобі буде дешевше і йому буде на чому заробити.
 
Back
Top