• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E65/66 ] как проверить на почте стойку заднюю пневмо с ЕДЦ на Е66 дорестайл

G_POVER

Разборка
Joined
Jun 29, 2016
Messages
1,511
Город
Луцк
скажите пожалуйста как в кустарных условиях проверить пневмостойку Е65 с ЕДЦ заднюю выслали на почту но не знаю человека и ничего за него у кого покупал...
 
Никак. Даже на машине дырявая стойка не всегда сразу спускает.
 
В мене накачена стойка вже місяця два стоЇть в гаражі і тиск тримає))))))Теж купив,про всяк випадок.Попросіть перед відправкою накачати її,клапан тиск буде тримати.По крайній мірі хоть щось.

Перевірити на НП навряд чи можна.Хіба домовитись якщо є знайомий і взяти для перевірки.Можна на шиномонтажі накачати і опустити у воду.Так можна перевірити рукав.А от щоб перевірити опору верхню,потрібно стойку накачувати так,щоб шток не повністю вийшов,тобто в такому вигляді як стоїть на авто.Потрібно взяти стрічку,чи мотузку міцну,чи тросик і обмотати декілька разів через опору і нижній сайлентблок.Потім накачати і опусти у воду.Рвана опора повітря пропустить.А функцію ЕДЦ можна перевірити вимірявши опір.
 
Між іншим в Рівному продають стійку.Не знаю правда на який бік.760 перевернуту розпродають.
 
Між іншим в Рівному продають стійку.Не знаю правда на який бік.760 перевернуту розпродають.

А какие ништяки там с нее еще скрутить можно?)
 
Пневмостойку.
На премиум седан. Б/У.
Накачать на шиномонтаже и опустить в воду.
:dash2:
 
Пневмостойку.
На премиум седан. Б/У.
Накачать на шиномонтаже и опустить в воду.
:dash2:

Тиха тут, не порть сделку)))
 
Пневмостойку.
На премиум седан. Б/У.
Накачать на шиномонтаже и опустить в воду.
:dash2:

От яка різниця хто і що,і куди ставить?Як перевіряє?Людина задає питання в технічному розділі стосовно пневмостійки,ніби зв"язок прослідковується.? Я йому відповів на чітко поставлене запитання?Що не так?Дайте свою пораду. Вас дивує факт встановлення б.в. стійки?Думаю не віджадності.І що таке пневмостійка?Люди он в преміум авто,при чому на багато молодші, АКП б.в. ставлять і двигуни.Та що там двигуни і стійки,набагато простіші деталі. :facepalm:
 
А какие ништяки там с нее еще скрутить можно?)

Адріан,там вже все скручене.Кермо глянь куди поставили.Хоча кермом це назвати важко

 
Теперь я видел все......... :(
 
А последнюю ячейку в Экселе видел? :biggrin:
да, давно, еще в универе))) каким-то набором клавиш это не сложно сделать)
 
Back
Top