о маслах.танцы с бубном у костра

mazda323f

Пользователь
Joined
Jan 17, 2012
Messages
623
Age
40
Город
Мариуполь
[video=youtube;BzwTlJkOfKY]https://www.youtube.com/watch?v=BzwTlJkOfKY&list=UUv2hYhRYO8Fmbs5mUemz2oQ[/video]
 
но ведь это не rymco
 
Имелось ввиду , что ролик уже разместили на форуме а не производитель масла
 
тю

[video=youtube;4FBogfLKues]http://www.youtube.com/watch?v=4FBogfLKues[/video]
 
Раньше тюбики с присадкой хадо продавались, наверное тоже керамика.
 
Раньше тюбики с присадкой хадо продавались, наверное тоже керамика.

Почему раньше?, и сейчас полно....
 
В 90стых лил с тюбиков хадо в свою 2108, улучшений заметных небыло. Помоему все это х.....
 
В 90стых лил с тюбиков хадо в свою 2108, улучшений заметных небыло. Помоему все это х.....

-Херня цей ваш Карузо.
-А Ви його чули?
-Ні, мені Васильович його наспівав.
 
-Херня цей ваш Карузо.
-А Ви його чули?
-Ні, мені Васильович його наспівав.

:biggrin:
 
Раньше тюбики с присадкой хадо продавались, наверное тоже керамика.

ні, то не кераміка - "Ревіталізант"

Якщо вірити вікі:
Складається з мастильного середовища та суміші оксидів і гідратів оксидів металів: Al2O3 та/або SiO2 та/або MgO та/або CaO та/або Fe2O3
 
Last edited:
Сегодня по телеку видел фрагмент из "Стоп-хам", где мужик на золотом Х5 или Х6 хитро увёз активиста:) Очень сильно похож тот мужик на "танцора с бубном"...
 
Сегодня по телеку видел фрагмент из "Стоп-хам", где мужик на золотом Х5 или Х6 хитро увёз активиста:) Очень сильно похож тот мужик на "танцора с бубном"...

Та цей "технарь" реально баран в сфері масел.Цілий ролік пальцем тикає в АМПЕРМЕТР.Могли б і пояснити йому ще до зйомки, що амперметр якості масла не визначає :biggrin:
 
Та цей "технарь" реально баран в сфері масел.Цілий ролік пальцем тикає в АМПЕРМЕТР.Могли б і пояснити йому ще до зйомки, що амперметр якості масла не визначає :biggrin:

либо я не догоняю,либо вы уважаемый mvibmw-амперметр показывает нагрузку на двигатель при трение и чем меньше нагрузка на двигатель тем менее он потребляет тока,тем самым при полной остановке двигателя это КЗ.
 
Так , ладно . К чему пришли ? М-10Г2к что нельзя применять в моторах BMW ? Даже если SMT2 туда много напхать???
А не пора ли нам разложить на молекулы SMT2 ???



Или Prolong

 
Last edited:
либо я не догоняю,либо вы уважаемый mvibmw-амперметр показывает нагрузку на двигатель при трение и чем меньше нагрузка на двигатель тем менее он потребляет тока,тем самым при полной остановке двигателя это КЗ.

Та ні,я все вірно розумію.Там на динамометричний ключ потрібно опиратись,вірніше на його показники.А амперметр там при використанні будь-якого масла міг показувати як 3А так і 6А,все залежало від прикладеної сили.Просто той "технарь" все кричав "гляньте на амперметр (добре що йому хоч назву приладу сказали :biggrin:)!!!!!"
Пояснення там у тому,вірніше якість масла,що чим краще масло,а відповідно і менше тертя,то амперметр буде показувати наприклад 3А,але сила прикладалась різна.Якщо на кастролі можна було зупинити при 20 нютонах,то на тому бардалі вже більше 200 потрібно приклясти.А цей герой тикав пальцем на амперметр....Я впевнений на 100%,що він на той момент не розумів фізики того експерименту,просто наняли ведучим його.....
 
Так , ладно . К чему пришли ? М-10Г2к что нельзя применять в моторах BMW ? Даже если SMT2 туда много напхать???
А не пора ли нам разложить на молекулы SMT2 ???



Или Prolong


Всі ці присадки розроблені ще років 40 тому,для військової техніки.Щоб наприкляд броньована чи авіатехніка при втраті мастила внаслідок пошкодження двигуна чи магістралей,змогла покинути поле бою.Як відомо без мастила з такими присадками двигун може працювати ще тривалий час.
От якби вийти на потрібного прапорщика :biggrin:,можна б було найкращими присадками користуватись..........
 
imLhbp3O-LA.jpg
 
Накльовується маслосрач...

:popcorm2:
 
Back
Top