• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E65/66 ] питання по генератору n62

fron

Пользователь
Joined
Jan 27, 2017
Messages
333
Age
33
Город
Тячев
всім привіт! зламався генератор, не дає зарядку (генератор з водяним охоложенням), питання, він взагалі ремонто придатний?
 
Вообще ремонтируется, но я поставил новый на свою n73
 
Вообще ремонтируется, но я поставил новый на свою n73

новий з магазину? чи просто "новий" з розборки? зоорінтуй по цінах
 
Віддайте в ремонт.Нехай озвучать що саме вийшло з ладу.Підкажу де можна взяти запчастини.
 
Віддайте в ремонт.Нехай озвучать що саме вийшло з ладу.Підкажу де можна взяти запчастини.

дай номер телефону, буть ласка
 
новий з магазину? чи просто "новий" з розборки? зоорінтуй по цінах

Мне с Германии новый притарабагили за 450эвро
 
Мне с Германии новый притарабагили за 450эвро

купив б.у 230дол.
мій згорів.
 
купив б.у 230дол.
мій згорів.

А что сгорело то? Всё можно отремонтировать
 
дай номер телефону, буть ласка

Телефон у профілі є,туди б заглянув.
 
обмотка

От обмотка якраз є 100%.Пошкоджена кришка і реле.Ну то таке.Купив то купив (в Дніпрі правда за 200у.о. можна купти,правда з ремонту,тобто з китайським реле).Той що купив вскривався?Є фото?
Чесно кажучи обмотка ну дууууже рідко в них виходить з ладу.Я тут недавно свій робив,в мене всередині кришка пластмасова якимось чином тріснула,вал став наперекос і заклинив.Ремонт в 30грн обійшовся.Саме стільки коштує ця пластикова деталь.Я правда походу і підшипник задній вже замінив,хоча міг ще їздити.Так от поки не взнав причину,то пів ночі шукав ічитав різну інфу.Найчастіше реле виходить з ладу,потім міст,і обмотка найрідше.Що мені і підтвердив товариш в майстерні.
 
а есть смысл ради профилактики заменить прокладку этого генератора? а то говорят если потечет, то сразу сильно....
 
а есть смысл ради профилактики заменить прокладку этого генератора? а то говорят если потечет, то сразу сильно....

Сенс є завжди))),ти ж знаєш.Там ущільнення,а не прокладка.
 
Back
Top