• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

підігрів сидінь

  • Автор теми Автор теми bike777
  • Дата створення Дата створення

bike777

Пользователь
Реєстрація
23.08.2012
Повідомлення
355
Вік
39
Город
Львов
хто знає,що за хрень. спинка нагрівається швидко і до гарячої,а сидушка(під жопу) довго гріється і слабо.
 
Мат подогрева на сидушке пришел в негодность
 
він міняється? де купити?
 
свій реставруй,він прогорів десь.
 
Вот номера мата
64 11 8 391 234 сидение из кожи(не спорт.сидение)
64 11 1 378 098 из ткани (не спорт. сидение)
64 11 1 388 496 из кожи спорт. сидение
64 11 1 388 494 из ткани спорт. сидение
 
moto11 дякую за номера. jekson007 можна детальніше
 
Розказую як я робив-кожа,рестайл,звичайні.
знімаєш сідало.несеш де тепліше;) береш торкс зірочку,відкручуєш боковушки,ручки,знімаєш кришку спинки,можеш зразу її зняти,чуть догори,і на себе..береш пасатіжи і скидуєш шкіру з крючків на каркасі сидіння,можеш деякі відігнути...коли все готово,витягуєш цю всю обшивку з паролоном,далі треба відділити обшивку від паролону,там в паролоні ідуть прути металеві,на обшивці також ці прути,скріпляються вони залізнимі кільцями,які треба розгинати,2ма пасатіжами,коли відділиш,займешся пошуком прогорівшої ниті....спочатку заглянеш в тому місці де типу коліна у нас ,там мат не зашитий і його видно,шукай на маті слід пропалений,коли знайдеш,це значить що в тому місці перегоріла нить,її треба аккуратно зачистити,і скрутити,вона як провід короче,її обов*язково пропаяй..якщо розрив не там,то береш канцилярський ножик і ріжеш синтапон,потім його зіш*єш... найбільш геморно це з*єднать обшивку з паролоном тими залізними кільцями...
 
Останнє редагування:
я соединял стяжками пластиковыми.
 
памятаю,колись розшивав тряпочні сидушки,ох намахався з тими кільцями,ужас. jekson0007 дякую за детальну відповідь
 
Я принципиально делал как было)) на третем сидении меня уже можно было на конвеер пускать))
 
Когда свои перешивал пытался найти пистолет, который эти скобки ставит - не нашел((( Маленькие плоскогубцы рулят! Хотя пару стяжек тоже накидал!
 
может немного не правильно, но я потом приловчился кольца те не разгибать, а как бы "разводить, раздвигать края колечка в разные стороны" (что-то типа как шайба Гровера чтоб вышла)- потом и обратно ставить легко - поставил и сдавил маленькими плоскогубцами.
 
блін,от халепа) розібрав сидушку,а от місця перегорівшої нитки підігріву невидно,тобто ніде нічого почорнівшого нема. що далі робити самому незнаю,просто крамсати,різати квадратами той сінтіпон і шукати обрив,чи шукати людей які перешивають ті мати,добре що хоч почав з пасажирської)
 
Привет Всем!
Немножко не в тему, но всё же. Может кто подскажет, где можно купить велюр серый под оригинал на оббивку сидений?
 
блін,от халепа) розібрав сидушку,а от місця перегорівшої нитки підігріву невидно,тобто ніде нічого почорнівшого нема. що далі робити самому незнаю,просто крамсати,різати квадратами той сінтіпон і шукати обрив,чи шукати людей які перешивають ті мати,добре що хоч почав з пасажирської)

головняк,а тестер на "Опір" що каже??може в тебе обрив там де сам провід припаяний до ниті??
 
Забей в поисковик АВТОТКАНИ

Ищу именно что-бы было под оригинальный цвет велюра, у кого не спрашивал у продавцов автотканей, такого нет. Потому и спрашиваю, может кто-то себе перешивал (нашёл оригинальный велюр).
 
Если хотите сделать ремонт своей,то я покупал заднюю сидушку и снимал ткань.Ткань в магазинах не нашел.
В е46 обрыв на мате был в месте соединения проводника с матом.
 
Останнє редагування:
а тестер на "Опір" що каже? а що він має казати?
може в тебе обрив там де сам провід припаяний до ниті?? там все заклеєно якимось чорним пластиром,треба зірвати, подивитись.
там від проводів напочатку ідуть дві нитки хвилькою,їх спочатку видно а потім ховаються під синтіпон,а от як знайти де під синтіпоном обрив,то вже проблема,або різати квадратами виривати,або ж розшивати і відділяти цілий мат.
 
Провiд:biggrin: дрот
 
Провiд дрот, а що не так?
 
Назад
Зверху