як знайти кидала SparkoDimka

Nicolay

Пользователь
Joined
Feb 8, 2012
Messages
149
Age
41
Город
Луцк
як знайти SparkoDimka він із Чернівців кидає людей на гроші, хочу приїхати з ним поговорити.його телефон 063 074 0041
 

Dr_Zlo

Разборка
Joined
May 28, 2012
Messages
1,740
Город
Хмельницкий
як знайти SparkoDimka він із Чернівців кидає людей на гроші, хочу приїхати з ним поговорити.його телефон 063 074 0041

Георгафічне місцезнаходження людини можливо визначити за номером мобільного телефону.
Оператори мобільного зв'язку мають необхідне обладнання для таких випадків.
Справа у тому, що Вам ніхто таку інформацію не надасть.
У вас 2 варіанта:
1. Написати заяву в міліцію про шахрайство. Якщо буде достатньо підстав для порушення справи, то правоохоронні органи зможуть знайти цю людину.
2. Вийти на людей оператора телефонного звя'зку або правоохоронних органів які за відповідну винагороду, неофіційно Вам нададуть таку інформацію.

P.S.
До онлайн сервісів які начебто обіцяють надати подібну інформацію за незначну суму коштів, раджу не звертатись, інакше із 100% гарантією постраждаєте ще раз.
 
Last edited:

Dovgui

Пользователь
Joined
Jun 9, 2012
Messages
212
Age
34
Город
Черновцы
Цікаво як кинула та падлюка...?
 

Nicolay

Пользователь
Joined
Feb 8, 2012
Messages
149
Age
41
Город
Луцк
шукав уплотнітелі на двері, у ньго вони були найдешевші і оперативно мав відправити іх, зкинув мені номер приватбанк карточки щоб я перекинув гроші. він уплотнітелі не відправив і пропав, а я гроші перекинув йому.
 
Last edited:

makss

Пользователь
Joined
Jul 26, 2012
Messages
10
Город
Черновцы
якщо кинув даін карточки то там малоб бути справжнє імя, може так його ще хтось знає
 

Dr_Zlo

Разборка
Joined
May 28, 2012
Messages
1,740
Город
Хмельницкий
Пишыть скаргу в приват банк. Вони в свою чергу також йому по портять трохи нерви.
 

Vovanich

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
161
Age
42
Город
Черновцы
як знайти SparkoDimka він із Чернівців кидає людей на гроші, хочу приїхати з ним поговорити.його телефон 063 074 0041

Як знайдеш, що будеш робити?
 

Vovanich

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
161
Age
42
Город
Черновцы
як знайти SparkoDimka він із Чернівців кидає людей на гроші, хочу приїхати з ним поговорити.його телефон 063 074 0041

Як знайдеш, що будеш робити?
 

Dr_Zlo

Разборка
Joined
May 28, 2012
Messages
1,740
Город
Хмельницкий
Діяти потрібно виключно у правовому полі.
 

Solyarka

Banned
Joined
Jan 5, 2014
Messages
385
Город
Львов
Привет, а кто знает такой персонаж kobra3339, просит аванс, а я в перёд денег не даю, клянётся, что он честный , его все знают.
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
Привет, а кто знает такой персонаж kobra3339, просит аванс, а я в перёд денег не даю, клянётся, что он честный , его все знают.

Я первый раз вижу такой ник...
 

Avtex

Пользователь
Joined
Dec 12, 2011
Messages
1,687
Age
38
Город
Киев
Вот таких тем много.. интересно, а кто то к кому то все таки ездил?
 

Nicolay

Пользователь
Joined
Feb 8, 2012
Messages
149
Age
41
Город
Луцк
Мені не важко проїхати 200-300 км. за ради моральної втіхи , щоб поламати пару пальців на руках, і максимум що я за це отримаю 15суток і штраф 30 грн.
 

Maxwheller

Пользователь
Joined
Nov 28, 2011
Messages
2,683
Age
40
Город
Черновцы
Мені не важко проїхати 200-300 км. за ради моральної втіхи , щоб поламати пару пальців на руках, і максимум що я за це отримаю 15суток і штраф 30 грн.

Це достатньо самонадіяно, адже пальці можна поломати опоненту, але і опонент може виявитись не рагуль...
 

Vanek

Moderator
Joined
Sep 3, 2012
Messages
3,850
Age
39
Город
Херсон
Це достатньо самонадіяно, адже пальці можна поломати опоненту, але і опонент може виявитись не рагуль...

... и поломать не только пальцы! И не известно, кому срок, а кому реабиталиционный период.
 

Solyarka

Banned
Joined
Jan 5, 2014
Messages
385
Город
Львов
Ну по нынешним временам пальцы уже не ломают, есть аргументы и по весомей и они есть теперь у всех, могут только калибром отличаться. Лучше не верить на слово незнакомым людям, просящим деньги вперёд, а поступать по правилам торговли, товар-деньги, вы же заходя в магазин не даёте предоплату на кассе.
 

sdriving

Пользователь
Joined
Jun 9, 2014
Messages
29
Город
Борисполь
Георгафічне місцезнаходження людини можливо визначити за номером мобільного телефону.
Оператори мобільного зв'язку мають необхідне обладнання для таких випадків.
Справа у тому, що Вам ніхто таку інформацію не надасть.
У вас 2 варіанта:
Не лише 2 варіанти!
1. Написати заяву в міліцію про шахрайство. Якщо буде достатньо підстав для порушення справи, то правоохоронні органи зможуть знайти цю людину.
Ця процедура не зовсім проста, як Ви описали. Спершу, треба написати заяву, підкріпити цю заяву достовірними фактами, далі, слідчий повинен звернутися до суду, і переконати суддю дати дозвіл на отримання інформації у оператора про місцезнаходження апарату, або ж до банківської установи. Якщо суддя дає добро, правоохоронець повинен приїхати з оригіналом цього документу до оператора або банку і запросити необхідну інформацію. Після того, як оператор збере необхідні дані, слідчий знову повинен приїхати до нього і скласти при понятих протокол виїмки цієї інформації. І тільки після цього, міліція має право проводити слідчі дії на основі цих даних. Як бачимо, процедура розшуку телефонів досить складна, але спробувати варто.

2. Вийти на людей оператора телефонного звя'зку або правоохоронних органів які за відповідну винагороду, неофіційно Вам нададуть таку інформацію.
Це повна дурня! Подібну інформацію має тільки головні фолт - менеджери, а у рядового менеджера ця інформація відсутня. А про правоохоронні органи взагалі мовчу.
P.S.
До онлайн сервісів які начебто обіцяють надати подібну інформацію за незначну суму коштів, раджу не звертатись, інакше із 100% гарантією постраждаєте ще раз.
Не варто бути таким категоричним. Можу допомогти авторові за символічну винагороду :)
 
Last edited:

Avtex

Пользователь
Joined
Dec 12, 2011
Messages
1,687
Age
38
Город
Киев
Я уже думал тут фото "результата" поездки...
 

sdriving

Пользователь
Joined
Jun 9, 2014
Messages
29
Город
Борисполь
Я уже думал тут фото "результата" поездки...
Та ніхто, і нікуди не поїде, це так, тимчасово "їдуть", поки образа із злістю не розсмокчеться. Все закінчується на тому, що один одному наговорять гидот, наліплять мінусів, і житимуть далі. Скільки тут читав, що ось поїду, ось я йому негідникові влаштую... і що, думаєте поїхав? Ні! Все спускається на гальмах! Рідко хто подасть заяву. :)
 

Avtex

Пользователь
Joined
Dec 12, 2011
Messages
1,687
Age
38
Город
Киев
Та ніхто, і нікуди не поїде, це так, тимчасово "їдуть", поки образа із злістю не розсмокчеться. Все закінчується на тому, що один одному наговорять гидот, наліплять мінусів, і житимуть далі. Скільки тут читав, що ось поїду, ось я йому негідникові влаштую... і що, думаєте поїхав? Ні! Все спускається на гальмах! Рідко хто подасть заяву. :)

Дык и я про тоже.. Но ТС утверждал что ему не впадло, думал будет первый кто смог :)
 

Felixe65

Пользователь
Joined
Nov 7, 2012
Messages
34
Age
40
Город
Донецк
Может ребята с Черновцов подскажут как найти Толика Гуцуляка с Коровии? Парняга подвис 5 тыс вечнозеленых денег, на связь уже пару лет не выходит, а в соцсетях внес меня в черный список и морозится!
З.Ы. Прошу прощения за то, что влез в чужую тему!
 

vovich1588

Пользователь
Joined
Nov 17, 2011
Messages
993
Age
40
Город
Черновцы
Больше данных есть?
 
Top