• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E46 ] 330 ci, коробка від м3 е36

andriy_

Разборка
Joined
Sep 14, 2012
Messages
296
Город
Львов
е46 м54б30, дорестайлова. 5-ти ступка СМГ.
Хотів би в майбутньому перейти на механіку, 6-ти ступінчасту.

Варіанти три:
1) з е46 330 рестайл;
2) е36 m3;
3) e46 m3;

Роздумую над варіантом з е36 м3, так як зчеплення і демпфер можна(?) залишити ті що в мене стоять (нові).
Підкажіть, якщо хтось з цим стикався, які можуть бути нюанси з коробкою від е36 m3 на двигуні m54b30.
Якої довжини кардан прийдеться шукати?

Ще які небуть нюанси про які слід подумати...?

Дякую
 
рекомендую пообщаться с ALEXBIMER... у него ассортимент перед глазами..
 
кардан переварить,найти нереально.
 
4) е60 520-530, но от е60 кардан не подойдет, отдельно найти е46 рест.кардан нереально, придеться варить
Еще есть слухи что 6ст. довольно хрупки и ненадежны (в сравнении с 5ст).
 
Last edited:
Так, дякую - з е60 з двигуном м54 це теж варіант, але знову ж таки - зчеплення під заміну.
 
сьогодні надумав купувати 6-ти ступку з м3 е36
тепер задаюсь питанням надійності даної коробки. в неті відгуки двоякі - тому хотів би почути думки людей які на такій коробці їздили чи їздять.

виручайте:)
 
сьогодні надумав купувати 6-ти ступку з м3 е36
тепер задаюсь питанням надійності даної коробки. в неті відгуки двоякі - тому хотів би почути думки людей які на такій коробці їздили чи їздять.

виручайте:)
Андрюха есть мнение что коробка м3 е36 слабее чем м3 е46,потому на твоем месте смотрел бы только в сторону М3 е46.
 
дякую Саша, коробка від е36 м3 мені цікава тим що на 500$ дешевша від е46(тут свої проблеи з синхронізаторами) і сідає на моє зчеплення яке купував новим недавно.
 
в кого авто на такій коробці, поділіться своїми суб'єктивними спостереженнями пліз :)
 
Back
Top