[ E60/61/64 ] 530 i 2004 р.в. [Київ] - мій першій сталево-алюмінієвий кінь.

Tolik_8888

Пользователь
Joined
Apr 4, 2014
Messages
627
Страна
Украина
Город
Киев
Отже, форумчанин Oldschooldima підігнав мені свій 530-й, 266 тищ пробіг, двигун - 130 тищ.... думаю, як перше авто - нормально...

Перевіряли на Касіяна 1, хоча недешево, але хлопці дуже відповідальні! Дуже здивувалися, що немає помилок по двигуну-коробці.

Отже, темно-синій (колір гарний, переливається до фіолетового, дуже вдало для E60!!!) 530i, седан, задній привід, автомат, M54B30 - 231 кінь (старенький але перевірений та без сюрпризів на зразок п"єзофорсунок), жовтий салон (тре буде почистити та продезенфікувати).

Ну, що треба зробити:

- правий поворотник на крилі (перегоріла лампочка) - ЗРОБЛЕНО_1!
- заміна масла в коробці-автоматі - ЗРОБЛЕНО_1, поки що обійшлося без ремонту;
- ремонт бачка омивача - був розірваний насос оприскування ксенону, народні умільці, щоб це не турбувало, вийняли запобіжник - ЗРОБЛЕНО_1 (замінено цей насос);
- ремонт селектора коробки-автомата - з драйву в паркінг перемикається БЕЗ натискання кнопки. Я не помічав, поки інструктор мене не шокував.
- заміна масла в двигуні та фільтру - ЗРОБЛЕНО_1;
- заміна повітряного фільтру - ЗРОБЛЕНО_1;
- заміна масла в редукторі - ЗРОБЛЕНО_1;
- заміна тормозухи - ЗРОБЛЕНО_1;
- заміна бачка рідини гідропідсилювача разом з самою рідиною - ЗРОБЛЕНО_1;
- заміна охолоджуючої рідини разом з чисткою радіатора зсередини та ззовні - ЗРОБЛЕНО_1;
- ремонт кардану (стучить, якщо різко з місця рушати) - виявилося, що це не кардан, а двигун на двох зруйнованих "подушках" крутиться та стучить, як різко по газам даєшь - - ЗРОБЛЕНО_1;
- підтягнути ручника - ЗРОБЛЕНО_1, замінено колодочки;
- заміна передніх амортизаторів - ЗРОБЛЕНО_1;
- заміна задніх сайлентблоків - ЗРОБЛЕНО_1;
- заміна передніх стабілізаторів - ЗРОБЛЕНО_1;
- заміна підшипника кондіціонера - ЗРОБЛЕНО_1;
- заміна датчика кондіціонера - відкладено, будемо дивитися за поведінкою кондіционера після ремонту;
- заміна ременя генератора разом з причіндаллям - ЗРОБЛЕНО_1;
- заміна фільтра салона кондіціонера - ЗРОБЛЕНО_1;
- ремонт кондіціонера - витік фреон.... - - ЗРОБЛЕНО_1, відремонтовано компрессор (розірвався сальник);
- заміна скла на протитуманках - поки що відкладаю;
- запайка лівої фари (невеликий скол від камінчика) - відкладено, скло ніби не потіє;
- запайка-заклейка трохи випотрошеного дна;
- заміна аккумулятора (поки що працює нормально, але вже виглядає не дуже) - відкладено;
- рихтування двох квадратних дисків (поки що не критично, бо вони так і збалансовані були....) - ЗРОБЛЕНО під час заміни коліс, як виявилося, треба були рихтувати один літній диск, та 3 зимові, але один з зимових варений-переварений, тому його підріхтували трохи-трохи....
- капремонт коробки (тоді, думаю, й вмикання паркінгу "на ходу" треба полагодити);
- заміна свічей -ЗРОБЛЕНО_2;
- промивка форсунок - ЗРОБЛЕНО_2;
- заміна DISA - ЗРОБЛЕНО_2;
- заміна клапана вентиляції картерних газів разом з трубками - ЗРОБЛЕНО_2;
- заміна лампи правого переднього габариту ("очі") - ЗРОБЛЕНО_2;
- заміна лічінки замка запалювання - ЗРОБЛЕНО.

- встановлення камери заднього виду;
- перепрошивка мультімедіа+додавання антени GPS;
- встановлення гарної сігналки;
- встановлення підтримки Блютус.

Ну, якось так... останні 4 пункти - зовсім не термінові...

у віддаленій перспективі - підфарбувати.... хтось дверима поцарапав, сам стукнув задній бампер :cray2:

Дзеркала заднього виду - заіржавіли, регулюються але не складаються... ну, як вже все зроблю, займуся ними....
 
Last edited:
Наконец то)
А то я думал ТС раньше пожизненный бан получит, чем таки машину купит.
 
они там жестко складываются-сгибай руками,не бойся, список который написал в 10000грн не влезет
 
они там жестко складываются-сгибай руками,не бойся, список который написал в 10000грн не влезет

Я мав на увазі бакси... якщо тільки заміна масла в коробці десь 7500 грн буде, то сам розумію масштаб
 
заміна масла в коробці десь 7500 грн буде

:shok: Не много ли!? Если не ошибаюсь, то там поддон АКПП такой же, как в е90. Но в трёхе это получилось ровно в 3 раза дешевле...
 
Наконец то)
А то я думал ТС раньше пожизненный бан получит, чем таки машину купит.

Ни это ли виновник знаменитого батла о Е46vsE90?)))



Искренне поздравляю автора с покупкой! Почем взял?
 
С приобретением !)
 
Ни это ли виновник знаменитого батла о Е46vsE90?)))



Искренне поздравляю автора с покупкой! Почем взял?

Каких он только опросов не создавал :)

Слайды давай!!!
 
:shok: Не много ли!? Если не ошибаюсь, то там поддон АКПП такой же, как в е90. Но в трёхе это получилось ровно в 3 раза дешевле...

ну мені нарахували піддон десь 3500, масла 7,5 літрів по 330, болтиків гривень на 800, + ще якась хрінь мехатроніка, яку не критично, але вже можна поміняти, якщо міняти мастило.... ну й за роботу

взяв за 21700.... ніби непогана ціна, але зараз дивлюся оголошення, то є й смачніші варіанти - ціни реально падають... ну то таке, шукати можна довго, але чи будуть інші варіанти в такому саме стані??? :angel:
 
Ни это ли виновник знаменитого батла о Е46vsE90?)))

Искренне поздравляю автора с покупкой! Почем взял?

Судячи зі всього, я був .... е-е-е-е.... музою на тому полі битви....
Бо приймати участь я із зрозумілих причин не міг...
Саме головне, що та епічна битва мені не зовсім-то допомогла :biggrin: бо мізки в непідготовленого БМВіста стали набєкрєнь.....

Хоча істина десь посередині - взяв новіший кузов, але зі старішим (перевіриним та надійним???) двиглом.

Дякую за вітання, хфото будуть трохи пізніше :)
Сьогодні застрахував... дорого БУ тачку страхувать....
 
они там жестко складываются-сгибай руками,не бойся, список который написал в 10000грн не влезет

складаються "скло до скла"???
Я пробував, щось взагалі не хоче складатися, може - заіржавіло....
почекаю заїзду в ремонт, хай там хлопці подивляться...... :blush:
 
Розповідь цікава, а фото дочекаємось? Фотосесії не потрібно, можна і телефоном.
 
Поздравляю! Давай фотки!
По тому, что надо поменять - это мелочи. Думаю, список со временем увеличится, так как нереально сразу оценить "масштаб покупки" :) Самое главное в этом деле, найти добросовестное СТО и с умом подходить к проблеме. (У меня, когда тяга пропадала на больших оборотах и отключался цилиндр, чуть не приговорили блок управления. Но повезло и нашел человека, который реально решает проблемы, а не лишь бы что-то поменять... )
У меня вот борьба в Иксе сейчас, чтоб ничего нигде не трещало, и это намного сложней, чем поменять какую-то деталь, которую ты точно знаешь, что она поломалась.
Дуже здивувалися, що немає помилок по двигуну-коробці.
Чего тут удивительного то? Хлопци точно на БМВ специализируются? :)
 
Без фото тема малоінформативна! Невже машина 10 господарів поміняла? Стрьомновата біографія.
 
Анатолий! машина имела 3 хозяина. О каких 10 Вы говорите?
По количеству предыдущих владельцев Вы мне вопросов не ставили, если помните.
И перед продажей машина с Вашей стороны проходила любые типы диагностики.

Если хотите уточнить количество предыдущих владельцев - ГАИ, я думаю, Вам помогут.
 
Поздравляю с приобретением!
Историю регистрации авто, кол-во дтп, а так же расшифровку вина по опциям можно посмотреть на
http://carlife.in.ua/
Не реклама. Сам пробивал тут свое авто перед покупкой. Заплатил что-то около 50 грн и узнал где авто снималось/ставилось на учет. Так что ни ГАИ, ни МРЭО не нужны в этом вопросе.
 
Фу... Вот это черт... Знаю лично это авто и слово "корчик" считаю оскорбительным для него. Ты же смотрел машину на станции, мастера подтвердили отличное состояние, что ж ты докапался теперь до человека? Он мог не знать о колличестве владельцев, 10 владельцев за 10 лет - это ты загнул. Да и какая разница сколько их было, если состояние авто при покупке устроило. А сейчас вместо спасибо за хорошее авто, вот так продавца мордой в грязь... Как буд-то он те фуфло напарил. "Продезiнфектувати" - тоже жесть, как буд-то машина после бомжей...
Пы Сы: цены на обслугу, что ты называешь - космос! Хотя это не удивительно, если будешь обслуживать машину там же, где и смотрел ее;)
 
Last edited:
Фу... Вот это черт... Знаю лично это авто и слово "корчик" считаю оскорбительным для него. Ты же смотрел машину на станции, мастера подтвердили отличное состояние, что ж ты докапался теперь до человека? Он мог не знать о колличестве владельцев, 10 владельцев за 10 лет - это ты загнул. Да и какая разница сколько их было, если состояние авто при покупке устроило. А сейчас вместо спасибо за хорошее авто, вот так продавца мордой в грязь... Как буд-то он те фуфло напарил. "Продезiнфектувати" - тоже жесть, как буд-то машина после бомжей...
Пы Сы: цены на обслугу, что ты называешь - космос! Хотя это не удивительно, если будешь обслуживать машину там же, где и смотрел ее;)

1) "корчік" - це ласкаво-зменшувальне слово. Звичайно, машина сподобалося, й корчем - в прямому сенсі цього слова - її назвати НЕ МОЖНА АБСОЛЮТНО!!!

2) шкіру треба почистити, бо за 269 тищ. трохи втратила красоту. Заодно, думаю, вона й продезенфікується.
Прошу не перекручувати мої слова - ніхто нікого в "бомжуванні" не звинувачував, але в мене 1 місячна донечка, то, відповідно, зайвий ризик не потрібен. Бацилла, яку дорослий не помітить, може призвести до проблем, ще не всі щеплення зроблені!!!

3) Щодо цін на обслугу - а скільки на інших СТО коштує, скажімо, мастило замінити в коробці???
(загальну ціну я так, із запасом назвав, не особливо рахуючи)

4) Щодо шановного Oldschooldima - дивіться мою відповідь йому. Там не в кількості господарів справа......
 
Поздравляю с приобретением!
Историю регистрации авто, кол-во дтп, а так же расшифровку вина по опциям можно посмотреть на
http://carlife.in.ua/
Не реклама. Сам пробивал тут свое авто перед покупкой. Заплатил что-то около 50 грн и узнал где авто снималось/ставилось на учет. Так что ни ГАИ, ни МРЭО не нужны в этом вопросе.

Дякую, та мені це вже не особливо потрібно...
На угон перевірили, то й ладно...

Прікол - з таким саме закінченням ВІН в угоні декілька машин - там Мерси, Жигулі....
 
Анатолий! машина имела 3 хозяина. О каких 10 Вы говорите?
По количеству предыдущих владельцев Вы мне вопросов не ставили, если помните.
И перед продажей машина с Вашей стороны проходила любые типы диагностики.

Если хотите уточнить количество предыдущих владельцев - ГАИ, я думаю, Вам помогут.

Діма, за машину ДУЖЕ дякую, гарна, але побачив одну ложечку дьогтю.
Тут справа не в кількості господарів (Ваш колега її одразу в Банку купував, я правильно зрозумів?), але інформація щодо причини заміни двигуна, яку Ви мені надали - недостовірна.
Ну, це ніби дрибнички, бо суть не міняється - все зроблено на Баварії, проблем немає, але я не дуже полюбляю такі ... хм... ситуації... тим більше, що все це було мною перевірено дуже легко.....
 
Толик, в таком случае прошу прощения за мое резкое высказывание! Похоже я не правильно тебя понял:) если интересует обслуживание машинки на Теремках, могу в личке подсказать где будет стоить как минимум в половину дешевле и совсем рядом с СТО Теремки;)
 
Толик, в таком случае прошу прощения за мое резкое высказывание! Похоже я не правильно тебя понял:) если интересует обслуживание машинки на Теремках, могу в личке подсказать где будет стоить как минимум в половину дешевле и совсем рядом с СТО Теремки;)

Дякую, але якщо вже ціни будуть занадто дорогими, то я вже мігрую до Юри, на Сортувальну-22... до мене ближче....
:blush:

Хоча, якщо ціни в моїх знайомих вдвічі задрані, це так... трохи неприємно... ще й "класичний" час роботи в них - очевидно, для працюючих людей - незручний...
 
Last edited:
О да! Юре на Сортировочной респект!!! Сам к нему часто обращался: отличный парень и цены - адекват!!!
 
О да! Юре на Сортировочной респект!!! Сам к нему часто обращался: отличный парень и цены - адекват!!!
Киньте, пожалуйста Юры телефон. Он с дизелями работает?
 
+380 (63) 717 31 11 Юра, по дизелям - не знаю))
 
1) "корчік" - це ласкаво-зменшувальне слово. Звичайно, машина сподобалося, й корчем - в прямому сенсі цього слова - її назвати НЕ МОЖНА АБСОЛЮТНО!!!

2) шкіру треба почистити, бо за 269 тищ. трохи втратила красоту. Заодно, думаю, вона й продезенфікується.
Прошу не перекручувати мої слова - ніхто нікого в "бомжуванні" не звинувачував, але в мене 1 місячна донечка, то, відповідно, зайвий ризик не потрібен. Бацилла, яку дорослий не помітить, може призвести до проблем, ще не всі щеплення зроблені!!!

3) Щодо цін на обслугу - а скільки на інших СТО коштує, скажімо, мастило замінити в коробці???
(загальну ціну я так, із запасом назвав, не особливо рахуючи)

4) Щодо шановного Oldschooldima - дивіться мою відповідь йому. Там не в кількості господарів справа......

Долго сдерживался))) но не могу не написать в теме))
Во-первых, поздравляю с покупкой))
Во-вторых насчёт замены масла, Ваш вопрос, менял масло в МКПП, купил 2 литра масла по 240 грн за литр, сама замена стоила 30 грн )))))))))Смешно было когда вы озвучили цену за замену)))
Извините если сказал что-то обидное))
Вот такое масло 35c728ccb930.jpg только с допуском GL-5
 
Last edited:
менял масло в МКПП, купил 2 литра масла по 240

В автомате в разы дороже.
 
В автомате в разы дороже.

Только из-за количества самого масла? В разы на примере если можно.
 
Только из-за количества самого масла? В разы на примере если можно.

Ну навскидку:

-масла литров 8, с ценником гривен 200-300 гр,л (для е60)
-фильтр онли оригинал, вроде идет с поддоном ценник там точно больше 2000 гр
-прокладка, х.з ну не дешевле 500 гр
-работа, точно больше одного норма-часа

Вот так примерно (и это акция), на е60 почти 4000 гривен + работа
http://www.bmwclub.ua/showthread.ph...ены-масла-в-АКПП-(5HP19-24-30-6HP19-21)/page2
 
Last edited:
Back
Top