• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ Все|другие модели ] BMW 320D f34 GT

dima_f34

Пользователь
Joined
Oct 21, 2018
Messages
2
Age
33
Город
Черновцы
Доброго вечора! Зовсім нещодавно став власником 320 ГТ 2014 року, із (на перший погляд) хорошою комплектацією, але на даний момент виникло декілька запитань:
1. В автомобілі встановлені шкіряні сидіння (звичайні з механічним регулюванням), проте в автомобілі відсутній підігрів передніх сидіть!:shok: Цікаво може хтось знає, відсутність підігріву сидіть полягає тільки у відсутності кнопок активації, чи підігрів взагалі відсутній в сидіннях????
2. Виникла необхідність у заміні передніх фар на ксенонові - де в Україні можливо їх замовити? (на olx - немає)
Дякую за допомогу!
 
Доброго вечора! Зовсім нещодавно став власником 320 ГТ 2014 року, із (на перший погляд) хорошою комплектацією, але на даний момент виникло декілька запитань:
1. В автомобілі встановлені шкіряні сидіння (звичайні з механічним регулюванням), проте в автомобілі відсутній підігрів передніх сидіть!:shok: Цікаво може хтось знає, відсутність підігріву сидіть полягає тільки у відсутності кнопок активації, чи підігрів взагалі відсутній в сидіннях????
2. Виникла необхідність у заміні передніх фар на ксенонові - де в Україні можливо їх замовити? (на olx - немає)
Дякую за допомогу!

https://www.olx.ua/obyavlenie/krylo-kapot-bamper-fary-na-bmw-3-4-f30-f31-f32-f34-f36-IDBz7iN.html

я можу привезти такі фари.
підігріву задніх сидінь немає.
 
Всегда загадкой было, как на новых/свежих моделях БМВ с Америки, стоят галогенки с завода:facepalm: жесть какая-то
 
Дякую за Вашу активність!
1. Про задні сидіння я мовчу, кнопок підігріву немає для передніх сидіть))
2. Автомобіль європеєць (німецька зборка), і так, з заводу стоять галогенки :(
 
не заказали подогрев, что тут удивительного.
и фары не заказали, европейцы не парятся, берут галоген.
 
Back
Top